Gurur Tablomuz

İşte Pisaedu güvenilir mi? Pisaedu nasıl? Pisaedu yu tercih edenler memnun mu? sorularının cevabı bu sayfada.

Her yıl yüzlerce öğrencimizin eğitim hayatlarına yurt dışında devam edebilmeleri, kariyerlerini en iyi şekilde planlayabilmeleri adına büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetler 5 yıldızlı olunca siz değerli öğrenci ve velilerimizin yorumları da 5 yıldızlı oluyor. Pisa Edu olarak tüm bu yorumlar için teşekkür ediyor, öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

Damla Camgöz


Benim icin bu kadar ugratiklari icin oncelikle cok tesekkur ederim. Suleyman bey olmasaydi Italyada bir universiteden master icin kabul almak bir yana hayalini bile kuramazdim. Gercekten her konuda destek oldular. Italya diyince akla gelen tek danismanlik sirketi suphesiz Pisa edu’dur. Ellerinden gelen her sekilde butun islemlerde size rehberlik yapiyorlar. Iyi ki varsiniz!
22.07.2018

İlhami Sarıkaya


İtalya da lisans yapmayı karar verdikten sonra kafamda bir çok soru ve problem vardı.Ama Süleyman bey ve ekibi çok titiz ve disiplinli bi şekilde işlemlerimi tamamladılar.Gerçekten çok ilgi ve alakalılar.Herkese tavsiye edebileceğim bir firmadır.İtalya da eğitim denilince akla gelen ilk ve tek firma Pisa edu dur.Her şey için teşekkürler.
22.07.2018

Muhammet Özdemir


Hayallerimi gerçekleştirmemdeki en büyük etken olan bir kurum yurtdışı hayaliniz varsa çok uygun fiyatlara italyada eğitim alabilirsiniz bunu yaparkende pisaedu şirketi başta süleyman bey olmak üzere gerçekten ince eleyip sık dokuyor ve sizin kaliteli bi eğitim almanız için ellerinden geleni yapıyolar bu şirketin en büyük farkı italyanın en büyük okullarına sizin için başvuru yapmaları italyada eğitim için gönül rahatlığıyla bu kurumdan ve süleyman beyden yardım alabilirsiniz
10.05.2018

Cem Samut


Öncelikle Pisaedu şirketi kurucusu Süleyman bey’in samimeyetinden ve özverisinden bahsetmek gerek bence. Kuzey Kıbrıs’da üniversite okuduğum süreçte, yurtdışı eğitime ilgim olmuştu ve internet yaptığım araştırmalar sonucu Pisaedu şirketini bulup iletişime geçmiştim. İtalya’da eğitim hakkında beni fazlasıyla bilgilendirdiler ardından Süleyman Bey’in çabası ile Padova üniversitesi Psikoloji bölümüne başvurduk ve mülakata davet edildim. Mülakat sorulacak soruların çeşitini daha önceki yıllarda mülakata giren kişilerden Süleyman bey öğrenip beni bilgilendirmişti. İtalya’da eğitim almak istiyorsanız Pisaedu ile iletişime geçmeniz yeterli. Kesinlikle harikalar 😉
14.04.2018

Yunus Yiğit


En basta Türkiye’deki işlemlerle süreci beraber yonettigimiz Süleyman Bey’e ve ardından İtalya’da bizi karşılayan oradaki her türlü işlerimiz ile ilgili emek sarfeden Kazım beyefendiye çok teşekkür ediyorum. Işlerindeki profesyonelligin yanı sıra samimiyet ve amatör ruh un getirdiği disiplin ile bize dogru adresin pisa educazione oldugunu gosterdiler. Hic düşünmeden kendinizi pisa educazione profesyonelligine birakabilirsiniz
21.05.2018

Tuğba Bedir


Bu mesajı benim gibi hayallerinin peşinden giden çocukları olan velilere iletiyorum. Bizim serüvenimiz yaklaşık 1yıl önce İstanbuldaki İtalya’yaya öğrenci gönderen tüm danışmanlık şirketlerini araştırmakla başladı. Uzun süren araştırmalarım sonucu en ince detaya kadar sorularıma net cevap veren ayrıca İtalya’da öğrenim görüp öğrencilerle en iyi empatiyi kuran gece ve gündüz fark etmeden her zaman öğrenci odaklı çalışan sayın SÜLEYMAN TUNCİL ve ekibinin bizim için en doğru adres olduğuna karar verdim. Şimdi oğlum İtalya’daki sınav için hazırlanıyor. Dilerim bir sabah bizde Süleyman bey’in mesajıyla hedefimize ulaşırız. Bu süreçte tüm öğrencilere başarılar diler Pisa Edu ya teşekkürlerimi sunarım.
13.05.2018

Kübra Sorgucu


Pisa Educazione Eğitim Danışmanlık çalışanlarını canı gönülden kutluyorum. Öğrencilerin her türlü işlemlerini büyük bir titizlikle yapmış ve bütün sıkıntılarında öğrencilerinin yanında bulunarak onlara yol göstermiş ve desteğini hissettirmiştir.Sadece okula başvuru sırasında yaptıkları çalışmalarla kalmayıp öğrencinin karşılanmasından evlerine yerleştirmesine ve tüm evrak işlemlerinin sonuçlandırılmasından İtalya’daki bürokratik sürecin takip edilerek öğrencilerin tüm sıkıntılarını nihayete erdirilmesine kadar ciddi bir özveriyle hareket etmektedirler. Danışmanlığın Milano yetkilisi Kazım bey öğrencilerin bütün işlemlerinde bizzat kendisi bulunarak onlara tecrübeleriyle hem yol göstermiş hem de manevi destekte bulunmuştur . Çalışanları tekrar tebrik ediyor ve başarılarını daim olmasını temenni ediyorum.
21.05.2018

Ataberk Urgun


Türkiye’de başladığım tıp eğitimi serüvenimi Pisa Educazione sayesinde İtalya’da devam ettirme şansına sahip oldum. Yurtdışında eğitim alma hayallerimi ve fikirlerimi gerçeğe dönüştürme yolunda Süleyman ve Kazım beyin desteğinin çok yardımı oldu. Gerek sınav öncesi hazırlanma ve sınav kaydı konusunda, gerekse sınavdan sonra öğrenci vizesi, oturma izni gibi resmi işlerdeki yönlendirmeleri, farklı bir ülkeye yerleşme gibi büyük bir değişikliğin çok daha kolay ve sancısız bir yol izlemesini sağladı. Pisa Educazione’ye yanımda oldukları için müteşekkirim!
18.04.2018

Hüseyin Vural


Gecen sene Süleyman ve Kazim beylerle İtalyada sosyal bilimler alaninda master yapmak icin mülaki oldum. En bastan itibaren, her konuda süphelerimi gideren, güven veren bir tavir sergilediler. Yurtdisi egitim danismanligi konusunda, Italya hakkinda bilgi alabileceginiz yegane yer.. Italya`da da ofisleri bulundugundan alana, son trendlere ve okullarin mevcut durumuna cok hakimler. Son yillarda mantar gibi türeyen, para carpmaya calisan egitim danismanligi sirketlerinin aksine full-fledged hizmet alabileceginiz bir yer..
08.04.2018

Emir Esat Kargın


Öncelikle çıkmış olduğum bu yolda eğitim hayatımı şekillendirmesinde bana gerektiği yerde öncülük gerektiği yerde abilik eden PİSA EDU nun Saygıdeğer yöneticisi Süleyman Tunçil’e teşekkürü borç bilirim 2015 te avrupa hayalimi orda güzel bir üniversite ile süslemede en büyük eğitim desteğini sağlayan konsolosluk işlerimde yardımcı olan adımları atmamıza yardımcı olan pisa edu gerek hem Türkiye de gerek oraya gittiğimizde zor durumda bırakmayıp desteğini devam ettiren pisa edu danışmanlık bize bu güzel heycanlı başarılı dolu yolda büyük engelleri hiç yokmuş gibi yaşatması ilerletmesi çok profesyonelce olduğunu söylemek beni çok mutlu ediyor bugün hala desteğini sağlamaya devam eden Sayın Süleyman Hocama teşekkürü borç bilirim bu yolda başarılının devamını temenni eder en kısa sürede genoavada birer kahve içmeye bekleriz tüm türk öğrencileri olarak
02.04.2018

Melis Oral


Gerek Türkiye’deki gerek İtalya’daki işlemlerde hiçbir desteğini esirgemeyen, her koşulda yardıma koşan ve sorularımı her an ne olursa olsun cevaplayan Süleyman Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldığım Pisaedu herkese önerebileceğim kaliteli ve ne yaptığını oldukça iyi bilen kaliteli bir kurum.
07.05.2018

Bora Doğru


11. Sınıfım henüz 1 sene sonra Süleyman Abinin desteği ve danışmanlığı altında bende İtalya Üniversitesinde okuyacağım daha gitmeden çok yardımcı oldular. Gittiğimde daha çok yardımcı olacaklarına inanıyorum ve Yurt Dışında okumak zor diye düşünülen ön yargıyı kafamdan atacağım. Çevremdekilere bunu göstermeyi ve kendi hayatımın en güzel boyutlarını zirvede yaşamayı hedefliyorum. Artık hayal olarak görmemeye gerçeğe bir adım daha yaklaştığımı hissedebiliyorum.
06.04.2018

Ceyda Nur


Öğrencilerle çok yakından ilgilenen ve tüm süreci onlar adına takip eden bir danışmanlık şirketi italya konusunda birçok danışmanlık şirketi ile görüştük fakat bize en çok güven ve bilgi veren pisa educazione eğitim danışmanlık oldu verdikleri hizmetten çok memnun kaldık ve ayrıca işlerini aşkla şevkle yapıyorlar italyada eğitim almayı düşünenlere özellikle tavsiye edilir Süleyman beye ve Kazım beye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.
02.04.2018

Ece Şimşek


İtalya’daki en büyük üniversitelerin birinden birincilikle kabul almamı sağlamış bir kurumdur. Gerekli evrakları hızlı ve güzel bir şekilde hazırlıyorlar. Aynı zamanda Süleyman Bey’in gerçekçi ve olumlu yaklaşımı güvenimi arttırdı. Yurtdışı hayali olan herkesin kesinlikle Pisa Edu’ya gitmelerini tavsiye ederim.
28.05.2018

Siyar Çıplak


Italya’da eğitim denilince akla gelen tek danışmanlık şirketidir. Benimde bu sene Italya’da eğitim icin destek aldığım şirket olan Pisa Educazione Eğitim Danismanlik, alanında uzman, rahatlıkla güvenebileceginiz ve sizi Italya’da istediğiniz bölüm ve üniversitede okumanız icin her turlu yardımda bulunan bir kurumdur. Italya’da okumak isteyen kisilere şiddetle tavsiye edebilecegim bir yerdir.
12.05.2018

Nilsu Enüstün


Universite hayatim icin napicagimi bilmezken Pisa Eğitim Danismanlik ile yolum kesişti. Psikoloji okumam icin yapman gerekenleri detayına kadar anlattılar ve sureci çok sıkı takip ediyorlar. Ayrıca italyancam gelişsin diye bana italyadaki en iyi dil okulunda eğitim olanagi sağladılar. Sayelerinde planların kusursuz sekilde ilerliyor. Içtenlikle söylüyorum ki gozunuz kapalı güvenebilirsiniz.
24.05.2018

Berk Erdoğan


İtalya’da gerek üniversite gerek master eğitimi görmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim danışmanlık firması. Politecnico di Torino’da üniversite eğitimi görmemi sağlayan başta Süleyman Bey olmak üzere bütün çalışanlara teşekkür ederim.
17.05.2018

Mazlum Karataş


İki yıl kadar önce kendilerini bilgi almak amacıyla aramıştım şu anda İtalyada yüksek öğretimime devam ediyorum.Süleyman bey şahsi olarak üniversiteler hakkında bilgi verip gerekli prosedürleri takip etmiş ve gerekli danışmanlığı gayet profesyonel bir biçimde yerine getirmiş olup konsolosluk işlerinde de yardımcı olmuştur.Şahsen kendilerine teşekkür ederim.
14.05.2018

Nazlıçiçek Semercioğlu


Kardeşim İtalya’da tıp okumaya karar verdiğinde Süleyman Bey’den destek almaya karar verdi. Ben de o sırada İtalya’da yüksek lisans olanaklarını araştırmaya başladım. Süleyman Bey bana okul başvuruları, konaklama ve burs konusunda destek oldu. Aynı şekilde Kazım da İtalya’ya geldiğimde birçok konuda destek oldu. İtalya’da lisans ya da yüksek lisans yapmayı düşünenlerin Pisa’dan destek almalarını tavsiye ederim.
13.05.2018

Kürşat Kılıç


Yurt dışında mühendislik alanında master yapma hayalimi Pisa Eğitim Ve Danışmanlık ile gerceklestirdim. Politecnico di torino gibi mühendislik ve teknoloji alanında saygınlığa sahip bir üniversiteden kabul almamdaki başvuru işlemleri bu işlemlerin takibi ve titizliği Pisa Eğitim Ve Danışmanlığı hiç şüphesiz italya konusunda rakipsiz lider kılıyor. Italya da master ve lisans eğitimi için gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
15.05.2018

Ayşenur Bayrak


İtalya’da master eğitimi için çıktığım yolda Pisa Edu her konuda destekçim oldu, iletişim konusunda bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Öğrencilere sağladıkları yakından ilgi ve alakayla hassas olduğumuz kayıt sürecinde bizlere güven veren bir çalışma şekilleri var. Her şey için teşekkür ederim.
09.04.2018

Ayda Öztürk


Ne istediğinizi tam olarak anlayıp tam isabet yönlendirme yapan, hiç fikir sahibi olmasanız da bilgilendirip ilgilenerek hayal ettiğiniz şeyleri gerçekleştirebilecek bir kurum. Kesinlikle tavsiye ederim.
11.05.2018

Özge Atlı


Bilgilendirme, yönlendirme ve takip etme konusunda çok tecrübeli bir ekip ile çalışılıyor. Emin ellerde hissediyor ve gözüm arkada kalmadan güvenebiliyorum. Her türlü soruma hızlı ve tatmin eden cevaplar alabildim. Doğru bir danışmalık tercihi
13.05.2018

Orhun Aydın


İtalyada eğitim hakkında çok bilgili olan ve her türlü sorununuzla yakından ilgilenen çok kaliteli bir ekip. İtalyada üniversite kazanma sürecim boyunca hep yanımda oldular ve bana yardımcı oldular. Bence İtalyada eğitim konusunda alanında en iyilerinden biri.
14.05.2018

İlayda Ardal


İtalya da master yapmak için kendilerine başvurumuzdan itibaren çok yakından ilgilenip tüm süreci takip etmektedirler. Her türlü akla takılan soruları anında cevaplayarak desteklerini sürekli hissettirdikleri ve işlerini titizlikle yerine getirdikleri için teşekkür ederiz.
10.05.2018

Ezgi Gacar


Her zaman çok ilgili ve yardımsever oldular. Yurt dışı master başvuru sürecinde başıma gelen talihsizlikleri telafi etmek için ellerinden geleni yaptılar, netice olarak master başvurumdan olumlu geri dönüş aldım. İlgili ve tecrübeli oldukları için onlarla çalışmış olmaktan çok memnunum.
2.04.2018

Tarık


Italyadan onlarin aracigiliyla bir suru okuldan kabul aldim ne kadar tesekkur etsem az. Ve italyayla ilgilenen firmalar arasindan en iyisi, son anda Pisa Eduyu bulmamla o az vakitte bana cok yardimci oldular binlerce kez tesekkur ediyorum ve herkese de gonul rahatligiyla oneriyorum
4.04.2018

Simal Sert


İtalyada tıp eğitimi almama vesile olan bu kuruma cok tesekkur ederim, onlar olmasaydi sinav, konsolosluk ve kayit surecini bu kadar kolay atlatamazdim. Cevremdeki insanlara da onerdigim Pisa Edu Egitim Danismanlik Sirketi’nin bana kattiklari ve her konuda ettikleri yardimlar icin kendilerine tekrar tesekkur ederim.
21.04.2018

Derinsu Görmek


Süleyman Beyle tanışmış olmak benim şansım oldu. Yurt dışında okumak için en önemli şeylerden biri de tecrübeli ve ilgili bir danışmanla çalışmak. Her sorumu anında yanıtlayan, bütün işlemlerimle yakından ilgilenen Süleyman Bey’e ve Pisa Edu ya çok teşekkürler.
18.04.2018

İsimsiz


IEFT Fuarında tanıştığım Süleyman ve Ulvi Bey gibi çalışanlara sahip güzel danışmanlık firması. İtalyada Üniversite ve Yüksek Lisans Eğitimi gibi konularda uzman olmaları, İtalya’da Eğitim almak isteyenler için oldukça büyük bir şans! Emekleriniz için teşekkürler.
12.04.2018

Görkem Avan


Yurtdışı eğitimi düşünüyorsanız gerçekten mükemmel bir kurum,bir arkadaşımın tavsiyesiyle danışmanlık hizmeti almaya başladım çok memnunum.Başta Süleyman Bey olmak üzere çok ilgililer,sorularınıza her an cevap verip sorunlarınıza çözüm üretmede bir numaralar.
12.04.2018

Kübra Demirbaş


İşinde uzman insanlarla profosyonel bir şekilde çalışan ve öğrenci odaklı nadir danışmanlık firmalarındandır. İçerisinde yakınen tanıdığım insanlarında aktif olarak çalıştığı bu firmayı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.
8.04.2018

Ervanur Baldan


İtalya’da eğitimle ilgili araştırmalarımda Pisa Edu karşıma hep hizmet alan insanların referansıyla çıkıyordu. Pisa Edu ekibi alanlarında uzmanlar ve İtalya’da eğitimle ilgili tüm süreçleri büyük bir özveriyle yürütüyorlar. İtalya’yı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.
28.04.2018

Merve Gürel


Gerekli her destegi her saat alabildigim, her konuda yardimci, her konuda guvenilir ve ic rahatlatan, cozum odakli, is ahlaki yuksek olan yurtdisi egitim danisman kurumum.
9.06.2018

Begüm Özçelik


İtalyaya yapmış olduğumuz master başvurularım sırasında hiçbir destekleğini benden esirgemeyen ,her konuda yol gösteren ,bütün işlerimlerimi titizlikle takip eden Pisa Educazione ailesine çok teşekkür ediyorum .Hayatımı daha fazla kolaylaştıramazdınız:)
29.04.2018

Doğa Şen


yeni başlamış olduğum italya eğitim serüvenimde her anlamıyla içime sinen bir kurum, sayelerinde yurtdışında okuma hayalimi gerçekleştireceğim, her zaman sorularımı bıkmadan yanıtladıkları ve bana bu süreçte yardımcı oldukları için minnettarım
30.04.2018

Uğur Mındız


İşini severek yapan, tecrübe sahibi Süleyman Bey ve ekibine; öğrenci velisi olarak teşekkür ederim. İtalya’da eğitim görmek isteyen öğrenci ve velilerine de Pisa Eğitimi tavsiye eder, başarılarınızın devamını dilerim.
6.04.2018

Murat Yardımcı


İtalya’da eğitimine devam etmek isteyen arkadaşlar için Pisa Edu’yu öneriyorum. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda İtalya’da da her sorunuza destek alıyorsunuz. Süleyman Bey’e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
6.04.2018

Arca Şahin


Piyasada ki 1 numara firmadir bana gore arkadaslarim ve tanidiklar olarak toplamda 12 ogrenciye onerdim herkes memnun kaldi. Gayet ilgili ve bilgili kisilerden olusuyor firma
1.05.2018

Nazlıcan Aydinç


İtalya’da eğitim konusunda çok çok profesyonel ve alanında en iyi danışmanlık firmasıdır. Hem İtalya’da hem Türkiye’de ihtiyacınız olan desteğe, bilgiye, tecrübeye bu firmayla çalışarak sahip oluyorsunuz
2.04.2018

Kadem Temiz


Her şey konuşulduğu gibi cereyan etti. Yardımlarından ötürü bir kez daha teşekkür ederim. Bir takım vaadlerde bulunup sonra telefonlara dahi çıkmayan danışman şirketleriyle karıştırmayın.
3.04.2018

Dilara Soykan


İtalya konusunda en bilgili, tecrübeli ve donanımlı firması verdikleri hizmetten çok memnun kaldık. herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. İşlerinin uzmanı
19.04.2018

Musa Ünlüerler


Süleyman bey ve ekibi işlerinde çok titiz ve öz verili bir şekilde çalışıyorlar.İtalya da eğitim denildiğinde akla gelen ilk kurum Pisa Educazione Eğitim ve Danışmanlıktır.
19.04.2018

Sidar Yıldız


İtalyada eğitim ile ilgili aklınıza takılan her soruyu net bir şekilde cevaplayan ve verdiği sözün arkasında duran tek danışmanlık şirketi
21.04.2018

Hasan Doğan


Süleyman bey ve pisa ekibi oldukça profesyonel ve özverili çalışıyorlar. Master başvurumu çok kısa sürede olumlu sonuçlandırdılar. Kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır.
22.04.2018

İlayda Odabaşı


Geleceğinize dair vereceğiniz kararda bu sektörde en güvenilir ve en bilgili adres. Şüphesiz bana ve diğer öğrencilere olduğu gibi sizin için de ellerinden geleni yapacaklardır. Doğru adrestesiniz.
22.04.2018

Aylin Borku


Pisa Educazione desteği ile İtalya’da master eğitimime başladım. Yurtdışında eğitim almanın zor olacağını düşünmeme rağmen bu süreçte verdikleri destekler için teşekkürler.
12.05.2018

Serpil Akça


Geç başvurularıma ve bütün kayıt dönemlerinin son bulmasına rağmen beni eğitim için İtalya’ya göndermeyi başaran kurum
20.04.2018

İsimsiz


Kesinlikle işlerinde fazlasıyla uzmanlar ve bana italyada eğitim konusunda çok yardımcı oldular kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır.
20.04.2018

Cemil Tuncil


İşlerinde çok titiz ,profesyonel ve güvenilir bir firma .Tüm eğitim boyunca çok yakından öğrencilerle ilgileniyorlar . Başarılar diliyorum
23.04.2018

Hasan Altuntaş


İtalya da eğitim denilince Türkiye de akla gelen ilk isim. Doğru tercih doğru zamanlama ve profesyonel destek. Harika .
27.04.2018

Necati Akyol


Yardimsever ve alaninda uzman bir sirket, eger italya’ya gidecekseniz gonul rahatligi ile dogru bilgi alabilirsiniz.
28.04.2018

Bünyamin Çiko


Süleyman bey ve ekibi oldukça profesyonel. Sorunsuz bir başvuru ve eğitime başlama süreci geçirmemi sağladı.
28.04.2018

Yiğit Aydın


İşlerinde hep en iyisini yapmak için çalışıyorlar ve sevgiyle yapıyorlar italya’da okumak isteyenler için kesinlikle tavsiyemdir.
28.04.2018

Av. Nezir Akçe


İlgi ve alakanız için çok teşekkürler…
10.04.2018

Hasan Fatih Türk


İtalya’da eğitim almak isteyenlere profesyonel hizmet sunan bir kurum. Tavsiye ediyorum mutlaka.
1.04.2018

Ulvi Uslu


3 günde master başvurumu olumlu sonuçlandıran Süleyman Bey ve Pisa Edu ya çok teşekkür ediyorum.
1.04.2018

Caner Baş


İşinde uzman ve öğrenci odaklı çalışan tek danışmanlık firmasıdır. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
2.04.2018

Baran Akgül


Isini hakkiyla yapabilen tek danismanlik sirketi verdikleri servisten muhakkak memnun kalcaksiniz
3.05.2018

Kami Hacoyan


Her seye gercekten eksiksiz bir sekilde yardimci oluyorlar, cok tesekkur ediyorum
2.04.2018

Işıl Mındız


Italyada egitime bir adim daha yakin olmak…
12.06.2018

Tuna Umut Koç


Cok memnun kaldim. Pisman olmazsiniz..
11.04.2018

Vaqif Ahmedli


Yuksek kalitede bir egitim danismanlik sirketi.
11.04.2018

Av. Nezir Akçe


İlgi ve alakanız için çok teşekkürler…
10.04.2018
pisaedu güvenilir mi, pisaedu yorum, pisaedu ekşi, pisaedu avantajları, pisaedu fiyat, pisaedu nasıl
Whatsapp
E-mail