fbpx

IMAT Sınavı Hazırlık Kursu Yaz Programı

Ana Sayfa/Hazırlık Kursları/IMAT Sınavı Hazırlık Kursu Yaz Programı
Kurs Yükleniyor

Pisa Edu olarak, öğrencilerimizin kendilerini evlerindeki gibi rahat ve güvenilir bir ortamda hissetmesi ve hem İtalyanca hem de Ingilizce olarak eğitim veren alanında uzman hocalarımız eşliğinde kaliteli bir eğitim alması her zaman önceliğimiz olmuştur. Bu nedenle, daha önceki senelerde İtalya’da yapmış olduğumuz IMAT Sınavına Hazırlık Kursumuzu öğrencilerimizin ulaşım açısından, katılımda zorluk yaşamalarından ve maliyetinin yüksek olmasından dolayı son yıllarda İstanbul’ daki kurs merkezimizde de düzenlemekteyiz.

İtalya’da Tıp Eğitimi almayı düşünen öğrencilerimizin başarılarına başarı katabilmek ve IMAT sınavında karşılarına çıkabilecek sorulara karşı hazırlıklı olmalarını sağlayabilmek adına IMAT Sınavı Hazırlık Kursu Sömestr programımıza yoğun katılım olmasından dolayı öğrencilerimizin isteği doğrultusundaIMAT Sınavı Hazırlık Kursu Yaz Programı nı hazırlamış bulunmaktayız.

IMAT Sınavı Hazırlık Kursu Yaz Hazırlık Programı na katılım sağlayan öğrencilerimize kurs süresi boyunca 2 deneme sınavı yapmaktayız. Buradaki amacımız, öğrencilerimize IMAT sınavındaki sorulara benzer sorular yönelterek IMAT sınavında başarılı olmalarını sağlamaktır. Bu doğrultuda, İtalya’da Tıp okumak isteyen öğrencileri IMAT sınavına yönelik olarak hazırlayan ve Türkiye’deki en kapsamlı kurs programını sunan tek firmayız. Aynı zamanda hazırlık programlarımızında katkısıyla sektörde İtalya’ya en çok öğrenci yerleştiren bir firmayız.

IMAT Sınavı Hazırlık Kursu Yaz Hazırlık Programımıza katılım sağlayan her öğrencimize kaynak kitap ve soru bankası vermekteyiz. Ayrıca kursumuzun sonunda öğrencilerimize yapmış olduğumuz deneme sınavlarının sonuçları ve öğrencinin durumu hakkında bilgiler velileri ile paylaşılmaktadır.

IMAT Sınavı Hazırlık Kursu Yaz Programı

Kurs İçeriği: IMAT Müfredat Konu Anlatımı + Soru Çözümü + Deneme Sınavları

IMAT Sınavı Hazırlık Kursu Tarihleri

1. Grup: 29 Haziran – 12 Temmuz 2020 (Avrupa Yakası)

2. Grup: 13 Temmuz – 26 Temmuz 2020 (Avrupa Yakası) Soru Çözüm Grubu

3. Grup: 3 Ağustos – 16 Ağustos 2020 (Anadolu Yakası)

4. Grup: 17  Ağustos – 30 Ağustos 2020 ( Anadolu Yakası Soru Çözüm Grubu

5. Grup: 17  Ağustos – 30 Ağustos 2020 (Avrupa Yakası )

İndirimli Fiyat Avantajı

IMAT Sınavı Hazırlık Kursu ücretimiz 5000 TL“dir. Yaz Programımıza 28 Şubat tarihine kadar erken kayıt yaptıran öğrencilere 1.000 TL indirim yapmaktayız. Ayrıca öğrenciler iki grubumuza da katılım sağlamak isterlerse IMAT Sınavı Hazırlık Kursu Yaz Programımızın ücreti 7.500 TL olmaktadır. Ödeme konusunda ister kredi kartı, istersenizde elden kurs ücretinin ödemesini yapabilirsiniz. Bu konuda Pisa Edu’nun alanında uzman kadrosu öğrencilerin eğitimleri için sizlere her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

IMAT Yaz Hazırlık Kursu (Avrupa Yakası)

3-16 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan IMAT Yaz Hazırlık Kursumuz hariç diğer tarihlerdeki kurslarımız Avrupa yakasındaki kurs merkezimizde olacaktır. Anadolu Yakasında yapılacak olan IMAT Yaz Kursumuz Kadıköy’ de yapılacak olup açık adres ileriki günlerde sizlerle paylaşılacaktır.

Soru Çözüm Grubu

17-30 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan kursumuz, öğrencilerimizin bazı konularda eksik kalıp çözemedikleri soruları uzman hocalarımız ile birlikte bol bol soru çözümleri yaparak konu eksiklerini tamamlayabilecekleri bir kurs programımızdır.

IMAT Sınavı Hazırlık Kursu Planlanan Ders Saatleri

Genel Kültür: 8 Saat
Mantık: 12 Saat
Biyoloji: 22 Saat
Kimya: 18 Saat
Fizik: 8 Saat
Matematik: 8 Saat
Deneme: 4 Saat

IMAT sınavı her yıl Eylül ayında MIUR (İtalyan Eğitim Bakanlığı) tarafından belirlenen tarihlerde yapılmaktadır.

İtalya’da Tıp Eğitimi hakkındaki broşürümüzü e-mail olarak almak istermisiniz? Aşağıdaki bilgileri doldurun size e-mail gönderelim.