Ana sayfa İtalyanca Kursu

İtalyanca Kursu

İTALYANCA DİL ÖZEL DERS PAKETLERİ

1 SAAT: 100 TL

  • TEMEL PAKET 12 SAAT 960 TL (1 SAAT 80 TL)
  • EKO PAKET 20 SAAT 1400 TL (1 SAAT: 70 TL)
  • SÜPER PAKET 40 SAAT 2400 TL (1 SAAT 60 TL)

İTALYANCA ÖZEL DERS

İtalyanca özel ders eğitimleri, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. . Sağlam bir gramer alt yapısına ek olarak pratik derslerle İtalyanca diline tam hakimiyet sağlamak hedefimizdir.

Her sene 100’ün üzerinde öğrenciyi İtalya’ya gönderiyoruz. Öğrencilerimizin İtalya’da akademik ve yaşamsal anlamda kendi ayakları üzerinde durması için elimizden geleni yapıyoruz, onların her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olmayı hedefliyoruz. İtalya’da eğitim almak isteyen öğrencilerimizi giriş sınavlarına hazırlıyor, onların ihtiyaçlarına uygun ders programları hazırlıyoruz.

Değerli öğrencilerimiz için hazırladığımız İtalyanca ders programı fiyatları seçtiğiniz programa göre değişir. Paket alımları daha ekonomiktir ve saatleri İtalyanca öğrenmek isteyen birinin ihtiyaçları saptanarak belirlenmiştir. Grup dersleri daha verimli olsa da birebir derslerde, ders almak istediğiniz saatleri siz belirleyebilirsiniz.
İtalyanca öğrenmek sanıldığı kadar zor değil. Belirli kurallara dikkat ederek, gramer tekrarı yaparak 6 ay gibi kısa bir sürede yol kat edebilir, kendinizi yazılı ve sözlü olarak ifade edecek seviyeye gelebilirsiniz. Bu köklü dilin getirdiği avantajlarla diğer Latin dillerine olan becerileriniz kesinlikle artacaktır. Öğrendiğiniz tek bir dil, öğreneceğiniz diğer lisanların da kapısını açacaktır. Son zamanlarda İtalya’da eğitim için artan ilgi, özel ders taleplerini de beraberinde getiriyor. Bu bağlamda hayallerini gerçekleştirmek isteyen her öğrencimize uygun bir eğitim vermek için çabalıyor, sizlerden aldığımız geri dönüşler ve öneriler ışığında kurumumuzu şekillendiriyoruz. Dil öğrenmek her yaşta ve koşulda mümkündür. İtalyanca özel derslerimiz sayesinde temelinizi sağlam atacağınıza eminiz.
İtalyanca özel ders almak isteyenler Şişli Halaskargazi şubemize uğrayabilir ve detaylı bilgi alabilir.

İtalyanca özel ders almak için ihtiyacınız olabilecek her türlü kaynağı öğrencilerimize sağlamaktayız. Grup derslerinde 10 kişiyi geçmeyecek sınıflarda İtalyancanızı geliştirebilir, İtalya’da eğitim almak için bizimle irtibatta kalabilirsiniz. Siz değerli öğrencilerimizi bir çatı altında bizimle görmekten mutluluk duyacağız. Sevgilerimizle.