Ana sayfa Genel Milano Üniversitesi İletişim ve Uluslararasi İlişkiler Bölümü Sonuçları

Milano Üniversitesi İletişim ve Uluslararasi İlişkiler Bölümü Sonuçları

136
0

View this post on Instagram

5 te 5 👍👍👍 Türkiye’den İtalya’daki devlet üniversitelerine en çok öğrenci yerleştiren danışmanlık firması Pisa Edu olarak bugün bir güzel haber daha almanın mutluluğunu yaşıyoruz.🎊Milano Üniversitesi communication ve society bölümüne kabul edilen 6 Türk öğrenciden 5 i bizim öğrencilerimiz oldu.Galileo italyan lisesi öğrencilerimizden Mustafa Ö., Efe ,Zorbey Ş. ,Zeynep N. Ve Aleyna’yı tebrik ediyoruz.Başarılarınızın devamı dileğiyle gençler…🇮🇹👏🎉 #pisaedu #pisaeducazione #italyadalisans #italyadayükseklisans #milano #universitadeglistudidimilano #italyadaokuyoruz #italyadaeğitim #italyanüniversiteleri #italyandevletuniversiteleri

A post shared by Pisa Educazione (@pisaedu) on

Milano Üniversitesi Communication ve Society ile International Relations bölümü başvuru sonuçları geçtiğimiz günlerde  açıklandı. Türkiye’den İtalya’daki devlet üniversitelerine en çok öğrenci yerleştiren danışmanlık firması Pisa Edu olarak Communication ve Society bölümüne kabul edilen Galileo Italyan Lisesi öğrencilerimizden Mustafa Ö., Efe ,Zorbey Ş. ,Zeynep N. ve Aleyna ile International Relations bölümüne kabul edilen yine Galileo Italyan Lisesi öğrencilerimizden Boray’i tebrik ediyor, İtalya’da alacakları eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

Detaylı Bilgi İçin;

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır.İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 532 544 24 15 numaralardan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here