Ana sayfa Haberler Pavia Üniversitesi İngilizce Tıp Giriş Sınavı 1.si Eylül

Pavia Üniversitesi İngilizce Tıp Giriş Sınavı 1.si Eylül

990
0

13 Eylül 2018 tarihinde yapılan IMAT sınavında 278 aday arasında 1. olarak Pavia Üniversitesi Tip Fakültesine giriş hakkı elde eden öğrencimiz Eylül B.’yi  tebrik eder, başarılar dileriz.

PISA EDU olarak 2018 yılında 40 öğrencimizi İngilizce tıp giriş sınavına hazırladık ve bu öğrencilerimizden 31’i İtalya’daki devlet üniversitelerine giriş hakkı elde etti. Başarı oranımız %77,5’tir. Bu alanda Türkiye’nin en başarılı danışmanlık şirketi PISA EDU’dur.

Öğrencilerimizin daha başarılı olabilmesi için doğru kaynakların verilmesi, periyodik denemelerin yapılması, hazırlık kurslarının organize edilmesi ve doğru tercih için çalışma yürütüp hizmet sunmaktayız. Bunlara ek olarak da İtalya’daki işlemlerde de öğrencilerimize yardımcı olmaktayız.

Siz de IMAT Sınavı ve İtalya’da Tıp Eğitimi’yle ilgili bilgi almak, başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetleri gibi süreçle ilgili her alandaki hizmetlerimizi öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 532 544 24 15numaralarından bizi arayabilir, Online Randevu Formunu doldurabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here