Ana sayfa Haberler Politecnico di Torino Mühendislik ve Tasarım Bölümleri Giriş Sınavı

Politecnico di Torino Mühendislik ve Tasarım Bölümleri Giriş Sınavı

834
0

Politecnico di Torino Üniversite‘sinin mühendislik ve tasarım bölümleri icin gerçekleştirilen giriş sınavlarından ilki 13 Marta 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Uzun bir suredir bu sınava yonelik hazırlık yapan öğrencilerimiz sınavdan geçer not alıp, Politecnico di Torino Üniversitesi‘nde okumaya hak kazandılar. Kendilerini şimdiden tebrik ediyoruz.

2019 Sınav Tarihleri şu şekildedir:

  • 10 Nisan 2019
  • 16 Mayıs 2019
  • 16-17 Temmuz 2019
  • 29-30 Ağustos 2019

İtalya’nın en iyi teknik üniversitelerden biri olan Torino’da lisans ve master düzeyinde mimarlık, tasarım ve mühendislik alanında bir çok program sunulmaktadır.

Ayrıca bazı programlar tamamen eğitim dili İngilizce olarak sunulmaktadır. Polito hem İtalya’da hem dünyada oldukça yüksek sıralamaya sahip bir devlet üniversitesidir.

Pisa Edu ile Mühendislik ve Tasarım Sınavlarına Hazırlık

Pisa Edu olarak en çok öğrenci yerleştirdiğimiz üniversitelerden birisi Torino Teknik Üniversitesidir.  Öğrencilerin sınava hazırlık sürecinin organizasyonu için öncelikle bir seviye tespit sınavı yapmaktayız. Ondan sonra öğrencimiz dilerse, kurumumuzun düzenlediği, sınava yönelik özel ya da grup derslerine katılabilir. Bu üniversiteye hazırlanan her öğrencimize danışmanlık hizmeti kapsamında hazırlık kitaplarını ücretsiz olarak vermekteyiz.

Öğrencilerimiz sınav için İtalya’da geldiklerinde onların karşılanması ve kalacak yerin ayarlanması gibi konularda da hizmet sunmaktayız. Kesin kayıt sürecindeyse öğrencilerimizin okul kaydını bizzat biz tamamlıyor, onlara tüm İtalya’daki bürokratik işlemlerinde, üniversiteye kayıt işlemlerinde, oturma izni ve sağlık sigortası başvurusunda, banka hesabının açılmasında destek olmaktayız. Bu alanda en kapsamlı hizmet sunan danışmanlık şirketiyiz

Detaylı Bilgi ;

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır.İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 532 544 24 15 numaralardan bizi arayabilir, Online Randevu Formunu doldurabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here