Ana sayfa Yüksek Lisans Torino Teknik Üniversitesi’nde Yüksek Lisans İmkanı

Torino Teknik Üniversitesi’nde Yüksek Lisans İmkanı

1769
0

508499780

 

Politecnico di Torino

Politecnico di Torino Üniversitesi 150 yılı aşkın süredir Mimarlık ve Mühendislik sektöründe eğitim, araştırma,teknolojik transfer ve bunlara ilişkin hizmetlerde dünyanın en prestijli kurumlarından birisi olmuştur.

Politecnico di Torino son zamanlarda Uluslararası öğrencilere sundukları birçok olanakla beraber Türk  öğrenciler arasında da popüler olmaya başlamıştır.İtalyanın eşsiz bir kültüre ve yüksek eğitim kalitesine sahip olması İtalyayı popüler yapan sebeplerin başında gelmektedir.Ayrıca Mimarlık, Tasarım, Mühendislik gibi alanlarda dünya genelinde şöhrete sahip olması ve bu alanlarda İngilizce eğitim alma olanağının bulunması Türk öğrenciler için eşsiz bir fırsat oluşturmaktadır.

Politecnico di Torino Üniversitesinde aşağıdaki bölümlerde İngilizce eğitim almak mümkündür. Ayrıca burada eğitim alabilmek için  minimum IELTS 5.5 olması gerekmektedir.

 

Yüksek Lisans -Mühendislik

Automotive Engineering

Communications And Computer Networks Engineering

Computer And Communication Networks Engineering

Engineering And Management

Ict For Smart Societies

Mechanical Engineering

Mechatronic Engineering

Nanotechnologies For Icts

Torino/grenoble/losanna

Petroleum Engineering

Torino

Physics Of Complex Systems

Torino/trieste/parigi

Textile Engineering

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalyada bulunan devlet ve özel üniveristelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır.İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 532 544 24 15 numaralardan bizi arayabilir, Online Randevu Formunu doldurabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here