Gurur Tablomuz

Pisa Vize ve Seyahat Danışmanlık , merkezi İstanbul’da olup ve aynı zamanda Milano’da ofisi bulunan sadece İtalya üzerine hizmet veren bir Pisa Edu Danışmanlık şirketinin, profesyonel anlamda vize ve seyahat danışmanlığı sunan bir dalıdır. 2012’den bu yana birçok kuruma yerel vize danismanlik hizmeti sunan Pisa Vize ve Seyahat Danismanlik artık kendi bünyesinde faaliyet göstermektedir

Pisa Vize ve Seyahat Danışmanlık, öğrencilerin İtalya için turistik vize, öğrenci vizesi, denklik belgesi ve diğer eğitim  vizesi icin gerekli islemlerde ihtiyaç duydukları danışmanlığın en uygun süre ve ücretlerde karsılamaktadır.

Pisa Vize ve Seyahat Danışmanlık, bünyesinde barındırdığı uzman danışmanlar  vasıtasıyla başarıyla hizmet veren ve İstanbul’da adından söz ettiren bir markadır. Pisa Vize ve Seyahat Danışmanlık Hizmetleri’nin merkez ofisi İstanbul’da olup aynı zamanda Milano’da da ofisi bulunmaktadır. Pisa Vize ve Seyahat Danışmanlık, Türkiye’nin her köşesindeki müşterilerine hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz

  • Vize Başvuru Formunun Doldurulması
  • Gerekli Belgelerin Hazırlanması ve Kontrolu
  • Vize Başvurusu Için Randevu Alınması
  • Gerekli Dilekçelerin Hazırlanması
  • Vize Harçlarının Ödenmesi
  • Vize Başvurusunun Yapılması

Detaylı Bilgi İçin;

İtalya için turistik vize, öğrenci vizesi, denklik belgesi ve diğer eğitim  vizesi icin gerekli islemler hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 532 544 24 15 numaralardan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com’a mail atabilirsiniz.

Whatsapp
E-mail