İtalya Hizmetleri Süresince

Pisa Edu kurumu hiçbir şekilde burs alma garantisi vermemektedir. Hizmetimiz belgelerin kontrolünü, zamanında başvuru yapılmasını içermektedir. Sonrasındaki süreci öğrencilerin bizzat kendilerinin takip etmesi gerekmektedir.

Öğrencinin sunacağı evraklarının doğruluğu ve orjinalliği, öğrenci ve velisinin kendi sorumluluğundadır. Öğrencinin burs almaya hak kazanabilmesi, öğrenci ve velisinin ekonomik durumlarına ve burs yönetmeliğindeki şartları sağlamasına bağlıdır. Her öğrencinin burs yönetmeliğini dikkatlice okuması gerekmektedir.

İtalya’ya giden öğrencilerimizin konaklaması ayarlandıktan ve burs başvurusu yapıldıktan sonraki süreci kendileri takip etmeleri gerekmektedir. Burs ödemesi için belirli bir kredi ders geçme şartı veya kira kontratı sunma gibi yükümlülükler öğrencinin kendisine aittir. Pisa Edu öğrencilerin burslarını kaybetmeleri gibi bir durumunda sorumluluk kabul etmeyecektir.

Oturum başvuru işlemleri hizmet satın almış öğrencilerin ilk başvuru işlemi kurumuz yetkilisi yardımıyla İtalya’da tamamlanmaktadır. Başvuru öncesi evrak listesi ve sonraki izlenecek adımlar konusunda bilgi sunmaktayız. Başvuru sonrası göçmen ofisine parmak izin vermek için öğrencinin kendisi tek gitmesi gerekmektedir. Oturum kartınızı üniversiteniz talep etmesi durumunda mutlaka sunmanız gerekmektedir. Konuyla alakalı gerekli önemi göstermenizi tavsiye ediyoruz.

Öğrencilerin okul ödemelerini, kayıtlarını ve burs başvurularını Pisa Edu takip etmekle yükümlü değildir. Konuyla alakalı soruları olduğu zaman kurum olarak bizlere danışabilirsiniz.