İtalya’da üniversite eğitimi için tüm işlemlerinizi Türkiye’de tamamladıktan sonra artık İtalya’ya gitmek için hazır olursunuz. İtalya’da karşılama konusunda Pisa Edu uzman kadrosu ile birlikte hareket ederek güvenli bir şekilde konaklama yapacağınız yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Pisaedu, İtalya’ya eğitim amacıyla giden öğrencilerini Milano’da bulunan ekip arkadaşları ile iletişime geçerek havalimanından karşılanmalarını ve konaklayacakları yere gitmeleri için öğrencilerine yardımcı olmaktadır.

Yalnızca İtalya’da üniversite eğitimi üzerine hizmet veren Pisa Edu’nun Roma, Milano, Torino, Bologna, Forli, Modena, Siena, Padova, Venedik, Napoli, Messina, Genova, Pavia ve Perugia’da çalışma arkadaşları mevcuttur. Sizler de İtalya’da karşılama istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.