Pisa Educazione Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

İtalya’ya Türkiye’den En Çok Öğrenci Gönderen Danışmanlık Firması

Pisa Educazione Eğitim Danışmanlık firması olarak, referans aldığımız öğrencilerimiz ve velilerimiz ile gurur duymaktayız. Değerli yorumlarından ötürü kendilerine teşekkür ederiz. Buraya ekleyemediğimiz daha 100 lerce güzel öğrenci ve veli referanslarımızdan biri de siz olabilirsiniz.

2019 – 2020 Akademik Döneminde

Üniversitelere Yerleştirdiğimiz Öğrencilerimizin Bir Kısmı

Hakkımızdaki Yorumlar

Bugüne kadar bir çok öğrenciye danışmanlık vermiş olmanın sevincini sizlerin geri dönüş ve yorumları sayesinde yaşamaktayız. Güzel yorumlarınızdan ilham alarak sunduğumuz hizmetlerimizi daha gayret ve mutluluk ile yapmaktayız.

“Geçen sene oğlum Imat sınavına hazırlanırken Pisa Educazione Danışmanlık firması ile yolumuz birleşti.Özellikle Süleyman Bey İtalyada’ki Üniversitelere çok hakim vede bizi çok güzel bilgilendirdi,yönlendirdi,her zaman gerek yüzyüze gerekse telefonla sorduğumuz her soruya sabırla vede son derece açıklayıcı ,destek verici yanıtlar verdi.Şu anda oğlum Napolide Tıp Fakültesi 2.sınıfta okumakta.Halen dahi en ufak başımız sıkışsa Süleyman beyden yardım yada fikir alabiliyoruz.İtalya’da okumak isteyen herkese bu danışmanlık firmasını şiddetle tavsiye ederim.Tekrar çok teşekkürler Pisa Educazione ve de özellikle Süleyman Bey. Emeklerinize minnettarız.”


Nüket Bağışgil, Veli

“üniversiteyi hangi ülkede okumayı tercih edeceğim bir muammaydı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Pisa Eğitim & Danışmanlık ile tanıştım. İlk görüşmede dahi gösterdikleri ilgi ve İtalya’yı yükseköğrenim için cazip bir lokasyon yapan belli başlı özellikleri duymam üzerine bu süreçte Pisa’yı ve Süleyman Bey’i tercih ettim. Şu anda Sapienza Università di Roma Tıp bölümü öğrencisi olarak söyleyebilirim ki yerinde bir tercih idi. Sınava başvurudan tutun da, konsolosluk işlemleri olsun, hem moral hem de özel dersler ve kurslar vasıtasıyla akademik destek olsun, bu kadar geniş bir hizmet yelpazesini aynı kalitede başka bir yerde bulmak zor.”


Tuğra Özçelik, Öğrenci

“Önceliği kesinlikle para olmayan tamamen öğrenci odaklı hiç bir konuda desteklerini esirgemeyen, iş konusunda tamamen profesyonel ve onca danışmanlık firması içerisinde özellikle de İtalya için kesinlikle tek adrestir kendileri. Gönül rahatlığıyla güvenip çalışabileceğiz bir kurumdur. Ve daha bir çok şey söylenebilir sadece gidip bir ziyaret edin yeterli derim :)”


İsa Büyüksarı, Öğrenci

“İtalya’da üniversite eğitimi serüvenimizde bizden desteklerini esirgemeyen Süleyman beye teşekkür ederim. profesyonel çalışmalarıyla, sorunlara çözüm odaklı olmalarıyla, bizlere ne zaman sorularımız olsa yardımcı oldu. Bundan sonra yine danışabileceğimiz ve İtalya için kesinlikle tek adrestir kendileri. Gönül rahatlığıyla güvenip çalışabileceğiz bir kurumdur.”


Gülçin Koçan, Veli

“Robert Koleji mezunuyum. Lisedeki son yılımda Türkiye üniversite sınavına hazırlanırken şans eseri reklamlarını gördüm. Bilgi almak için girdiğim ofislerinden kayıt olmuş bir şekilde çıktım. Birkaç danışmanlık firmasına daha gitmiştim ama gerek tecrübe gerek kadronun bilgi düzeyi gerekse hizmet kalitesi olarak en memnum kaldığım danışmanlık Pisa’nın kiydi.”


Ece Acar, Öğrenci

“Daha önce başka eğitim danışmanlık şirketine gitmiştim, hiçbir işimi halledemediklerini anladığımda soluğu burada aldım. Süleyman ve Kazım Bey her konuda yardımcı oldular, her zaman ulaşıp istediğimi sorabildim kendilerine. Kabul aldım ve onların yardımı ile işlemlerimi çok çabuk hallettim. ”


Gizem Behram, Öğrenci

“I was one of their students and they helped me alot to success and the classes were great. as an foreign student, the institution were really good with me. i recommend it to anyone who is new to IMAT exam and wishes to participate in it. ”


Adel, Öğrenci

“Çok ilgili, güleryüzlü ve işini çok iyi yapan bir kurum. Danışmanlık hizmetleri ve testlere hazırlık konusunda bir numaralı firma.”


Sanberk Uğur, Öğrenci

“Ata koleji mezunuyum.İtalya’da tıp okuma isteğim lisede 10.sınıfta başlamıştı o günden itibaren kazanana kadar çok uğraşlar verdim ve sonuç olarak bu sene Messina Universitesinde tıp okumaya başlayacağım.Tabi bu kazanma sürecinde öğrencilere destek olucak ve bu yolda doğru adımlarla onları ilerlerleticek tecrübeli bir danışmanlık firmasıyla çalışmaları gerek.Ben bir arkadaşımın bana önermesi ile pisa edu ile tanıştım ve bu uzun sürecin her adımında onlara güvendim sayelerinde işim çok kolaylaştı her konuda çok bilgili ve yardımseverler.”


Melissa, Öğrenci

“Yurt dışında üniversite okumak için araştırma yaparken kendileriyle karşılaştım. Bana İtalya’daki fırsat ve olanaklardan bahsettiler. Başvurmaya karar verdiğimiz andan itibaren de her adımda yardımcı ve destekleyicilerdi. Şu anda Milano-Bicocca da tıp okumaktayım ve ister sınav öncesi dönemde ister de sınavdan sonraki yerleşme döneminde yardımcılardı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hâlâ da herhangi bir sorum veya problemim olursa da yardımcı olmaya devam ediyorlar. 🙏🙏 ”


Selçuk Aksoy, Öğrenci
“Süleyman Bey ile iki yildir birlikte çalışıyoruz ve
hem bana hem de ağabeyime çok yardımcı oldu.

Üniversite başvurularında, burs başvurularında ve gerekirse ev bulma sürecimizde çok emeği vardır.

Çok zorlanabileceğim dönemlerde işlerimi biraz da olsa
kolaylaştırdı. Kendisine ve Pisa Yurtdışı danışmanlığındaki herkese yardımlarından dolayı teşekkür ederim.”


Alara, Öğrenci

Oğlumuz Kaan’ın üniversite Lisans eğitimi için biz tamamen yurtiçini öngörmüştük. Tüm hazırlıklarımızı buna göre yaptık ve Kaan’ı buna uygun olarak dershane, kurs vs yönlendirdik. Ancak unuttuğumuz Kaan’ın tam olarak ne
istediğiydi. Bunu da üniversite sınavına girdiği gün anladık. Kaan, Türkiye’de üniversite eğitimine devam etmek istemiyor ve özellikle de İtalya diyordu. Biz yurtdışı eğitim için hiçbir hazırlığımız ve bilgimiz olmadığı için bu öğrenim yılını kaçırdığımızı, önümüzdeki öğrenim yılına hazırlanmayı düşünürken, tam da bu esnada, bir arkadaşımız vasıtası ile Pisa ile tanıştık.
Pisa kurucu ortağı Süleyman TUNCİL Bey ile 27.Eylül’de yapmış olduğumuz telefon görüşmesi, aynı anda bizi yönlendirdiği Ank ofisten Naz Hn’ın desteği, yönlendirmesi ve motivasyonu ile ve yine Pisa diğer kurucu ortağı Kazım TUNCİL Bey’in çok değerli katkıları ile bizim için imkansız gibi görünen başarıldı. Tecrübeli Pisa ekibinin yönlendirmesi ile Programlı ilk sınavlara
girildi, 1 ay gibi çok kısa bir sürede Kaan hem de istediği bölüme,
Bologna Üniversitesi İnşaat Mühendisliğine yerleşti.
Naz Hn. başta olmak üzere tüm ekibinize sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Hiç unutamayacağım Naz Hn ile aramızda geçen bir görüşmede; “siz
inanmıyorsunuz ama biz Kaan’ı gönderiyoruz, ilk annesi ile geldiğinde de, Annemiz biraz karamsardı, ama her şey yolunda merak etmeyin, biz Kaan’ı
İtalya’ya gönderiyoruz “ cümlesi, bizi motive eden, ne kadar doğru, işinin uzmanı bir ekiple yola çıktığımızı gösteren yegane olaydır. Kaan’ın istek ve arzusu ile Pisa ekibinin tecrübesi, doğru ve zamanında yönlendirmesi ile bizim için hayal olan gerçek oldu,,, Tüm ekibe canı gönülden teşekkürler.


Nilüfer & Süleyman Hamdi AYDINLI, Veli
0
Öğrenci
0
Öğretmen
0
Üniversite
0
Şehir

Bize Başvurun 3,000’den Fazla Öğrencimiz Bizimle Hayallerine Ulaştı

İyi bir gelecek ve kariyeriniz için Pisa Edu ile tanışın.