1. Ön Görüşme

Akademik başarılarınıza başarı katmak için Pisa Edu ailesi ile tanışın

Öğrenciler, Pisa Eğitim Danışmanlığın tecrübeli uzmanları ile iletişime geçerek, İtalya’da eğitim şartları ve yapılması gerekenler hakkında genel bilgileri alabilir

2. Başvuru

‘’Hayalleriniz hayallerimiz’’ mantığı ile hareket ediyoruz

Pisa Eğitim uzmanlarıyla birlikte İtalya’da eğitim almak istediği okul ve programa karar veren öğrencinin bu aşamada yapacağı işlem, başvuru kayıt işlemleri için gerekli evrakları hazırlamasıdır. Gerekli evrak listesi tüm detaylarıyla birlikte öğrencimizle paylaşılmaktadır. Gerekli evraklar tamamlandıktan sonra, öğrenciye uygun olan okul ve program için tarafımızdan başvuru yapılır.

3. Kabul Yazısı

Etkileyici bir kabul yazısı yazmak için doğru adres Pisa Edu

Pisa Eğitim Danışmanlık, okuldan kabul yazısını aldıktan sonra hemen vize işlemlerinizi başlatır. Vize alma süreci genellikle ortalama 2 ila 4 hafta arasında değişmektedir. Bu süre içinde sizi tüm gelişmeler hakkında bilgilendirmiş oluruz.

4. Rezervasyonlar

Doğru zamanda ve uygun fiyatlarla yurtdışında okuma hayaliniz gerçek olsun.

Pisa Eğitim Danışmanlık, başvuru ile okul kabulüne kadar geçecek zaman diliminde, uçak bileti rezervasyonunuzu yapar ve bu sayede en uygun zamanda en hesaplı şekilde İtalya’ya seyahat etmenize olanak sağlanır.

5. Vize Süreci

Yanlışsız ve eksiksiz başvurular için Pisa Edu her zaman yanınızda.

Pisa Eğitim Danışmanlık uzmanları, okula kayıt formlarını sizin için hazırlar, size randevu alır ve vize için başvurunuzu yapar. Tüm vize başvuru belgeleri konsolosluğa gitmeden önce tarafımızdan kontrol edilir. Bu arada okul kabulu beklenirken vize süreci ile alakalı belgeler önceden hazırlanır. Bu konuda da yine Pisa Eğitim Danışmanlık uzmanları size destek olacaktır.

6. Seyahat

Dünden bugüne en güvenilir seyahat planlamalarını yapmaktayız

Vize alma süreci tamamlandıktan sonra konaklama hakkında bilgilendirme yapılır ve bu doğrultuda aile ve öğrencinin talebine göre yurt veya daire olarak uygun yer belirlenir. Daha önceden rezervasyonu yapılan biletiniz alınır ve İtalya’ya seyahatiniz başlamış olur.

7. Karşılama

Yeni bir çevreye kolay uyum sağlamanıza yardımcı oluyoruz

İtalya’ya ayak bastığınız ilk andan itibaren Pisa Eğitim Danışmanlığın tecrübeli kadrosu sizi şehirde ortak bir nokta belirleyip karşılar ve Kalacak yerinize sizi yerleştirir ve akabinde geri kalan kayıt işlemlerinizi tamamlayarak şehir ve sosyal hayat hakkında bilgilendirir. Başvuru yapılması gereken kurum ve kuruluşlara başvurularınızı yaparak eğitim hayatınıza sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde başlamanız sağlanır.

Bize Başvurun 3,000’den Fazla Öğrencimiz Bizimle Hayallerine Ulaştı

İyi Bir Gelecek Kariyeriniz İçin Pisa Edu ile Tanışın

    Detaylı Bilgi İçin

    Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak, başvuru, kayıt işlemleri, vize, oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 532 544 24 15 numaralardan bizi arayabilir, Online Randevu Formunu doldurabilir veya info@pisaedu.com‘a mail atabilirsiniz