Pisaedu’nun İtalya’da birçok kurumla anlaşması vardır. Öğrencinin talebine göre özel yurtlarda, okul kampüsündeki yurtlarda ya da stüdyo dairelerde; ortak mutfak, banyo ve yemek odası olan tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik paylaşımlı odalarda iş birliği içerisinde olduğu şirketlerle ortak bir çalışma yaparak öğrencilerinin isteğine en uygun doğru konaklama seçeneklerini belirlemektedir.

Konaklama olarak sunulan evlerin ya da yurtların bir çoğu üniversite ve şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunmakta ve toplu ulaşıma kolayca ulaşma imkanı sağlamaktadır.

Öğrencilere ailelerinin yanlarındaki güvenliği ve rahatlığı aratmayacak konaklama seçenekleri sunmaktadır. Pisa edu ayrıca yurtta kalmak istemeyen öğrencilere ev tutulması ya da paylaşımlı dairelerde oda kiralanması noktasında destek sunmaktadır.

İletişime Geç

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 532 544 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.