Pisaedu’nun İtalya’da birçok kurumla anlaşması vardır. Öğrencinin talebine göre özel yurtlarda, okul kampüsündeki yurtlarda ya da stüdyo dairelerde; ortak mutfak, banyo ve yemek odası olan tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik paylaşımlı odalarda iş birliği içerisinde olduğu şirketlerle ortak bir çalışma yaparak öğrencilerinin isteğine en uygun doğru konaklama seçeneklerini belirlemektedir. Konaklama olarak sunulan evlerin ya da yurtların bir çoğu üniversite ve şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunmakta ve toplu ulaşıma kolayca ulaşma imkanı sağlamaktadır. Hem yurt işlemleri konusunda hem de sunulan yurdun maliyet bilgisi hakkındaki bilgileri bizlere ulaşarak detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Öğrencilere ailelerinin yanlarındaki güvenliği ve rahatlığı aratmayacak konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Pisa edu ayrıca yurtta kalmak istemeyen öğrencilere ev tutulması ya da paylaşımlı dairelerde oda kiralanması noktasında destek sunmaktadır. İtalya’da yurt işlemleri konusunda öğrencilerine en güvenilir yerler bularak hizmet veren tek danışmanlık şirketi Pisa Edu dur.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.