Gurur Tablomuz

Hakkımızda

Neden Pisa Edu’yu Tercih Etmeliyim?

Pisa Edu, merkezi İstanbul’da olup ve aynı zamanda Milano’da ofisi bulunan sadece İtalya’da Üniversite Eğitimi üzerine hizmet veren bir eğitim danışmanlık şirketidir. 2012’den bu yana birçok eğitim ajansı için İtalya’da yerel danışmanlık hizmeti sağlayan Pisa Edu artık İstanbul’da kendi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Yalnızca İtalya’da üniversite eğitim üzerine hizmet veren Pisa Edu’nun Roma, Milano, Torino, Bologna, Forli, Modena, Genova, Pavia ve Perugia’da çalışma arkadaşları mevcuttur.

Üniversite ve dil okulu başvuru, kayıt, konsolosluk işlemleri, eğitim vizesi işlemleri, öğrenci İtalya’ya ulaştığında yurtdışı havalimanı karşılama, sim kart, ulaşım kartı ve banka kartı çıkarılması, yerelde resmi işlemler için danışmanlık hizmeti, barınma gibi öğrencilerin ihtiyacı olan tüm konularda hizmet vermektedir.

Pisa Edu Nasıl? Memnun kalır mıyım?

Pisa Edu olarak son derece titiz çalışan bir ekibe sahibiz. Ekibimiz İtalya’da eğitim tecrübesine sahip, alanında uzman kişilerden oluşuyor. Öğrencilerimizin memnuniyeti birinci önceliğimiz olduğundan bütün süreç sorunsuz bir şekilde işlemektedir. Şimdiye dek yüzlerce öğrencimiz İtalya’daki üniversitelerden kabul almış ve öğrenim hayatlarına devam etmektedirler.

Bizden hizmet alan veli ve öğrencilerimizin memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız referanslar kısmından hakkımızdaki yorumları inceleyebilirsiniz.

Referanslarımıza Göz Atın

Whatsapp
E-mail