Cambridge Assessment English Yeterlilikleri, etkili öğretme ve öğrenmeye yönelik araştırmalara dayanmaktadır. Her yaştan ve yetenekli insanlara İngilizce öğretmek ve gerçek dünya için pratik beceriler geliştirmek için motive ederler.

Her sınav, öğrencinin konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerilerini adım adım geliştirmeye yardımcı olan Avrupa Ortak Dil Kriterlerinin (CEFR) bir seviyesine odaklanmaktadır.

Cambridge Assessment English, Business bölümüde dahil olmak üzere A2 Key’den C2 Proficiency sınav için, hedef seviyenin üstünde ve altındaki başarıları rapor etmektedir.

Aynı zamanda, A1 Öncesi Başlayanlar, A1 Movers ve A2 Flyers için, başarıları hedef seviye ve aşağıda da rapor eder.

Cambridge English Yeterlilikleri’nin sonuçları da Cambridge English tabloda bildirilmiştir. Tablo CEFR’yi tamamlar ve aday başarısı hakkında daha fazla fikir vermektedir.

Cambridge English Qualifications;

Cambridge English Yeterlilikleri, 3 ana başlıkta incelenmektedir. Bunlar;

Okullar: Genellikle okul çağındaki çocuk öğrenciler için uygulanan bir yeterlilik sınavıdır. Amaç, çocuk ve gençlere öz güven kazandırmak ve İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

Genel ve yüksek öğrenim: Kariyer ve ileri düzeyde bir eğitim planı yapan kişiler için tasarlanmıştır.

İş: Bu bölüm ise dünya çapında iş iletişimi sağlamak amacıyla profesyoneller için tasarlanmıştır.

Cambridge Assessment English test dünya çapında birçok üniversite tarafından da kabul edilmektedir.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.