Pisa Edu eğitim firması olarak, her zaman öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Humanitas Üniversitesinde eğitim gören tüm öğrencilerimizin akademik yaşam ile ilgili ihtiyaçlarını, kayıt ve öğrenci işlerindeki işlemlerini bizzat takip etmekteyiz.

Özel bir eğitim ve araştırma hastanesi olan Humanitas Üniversitesinde, öğrencilere kaliteli Tıp eğitimi, alanında uzman kadro ile sunulmaktadır. 2014 yılında Tıp eğitimi konusunda eğitim vermeye başlayan üniversite, her ne kadar yeni sayılsada Tıp eğitimi alanındaki başarıları ve akademik kadrosuyla Avrupa’nın gözde üniversitelerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.

Üniversite, Milano’daki Yaşam Bilimleri’ne adanmış uluslararası bir üniversite statüsünde yer almaktadır. Eğitim ve öğretim, Humanitas Hastanesi ve Bilimsel Araştırma ile tamamen entegre bir şekilde yürütülmektedir. Humanitas Üniversitesi aynı zamanda, İtalya ve denizaşırı ülkelerde öğrencilerinin büyümesine, eğitimlerine, klinik ve araştırma kariyerlerine odaklanmıştır.

Tıpta Uzmanlık Okulları, Yüksek Lisans ve İleri eğitim programları ve doktoralarla lisansüstü çalışmaları öğrencilerine sunmaktadır. Humanitas Üniversitesi, altyapısı ve hizmetlerinde teknolojik olarak gelişmiş akıllı bir kampüstür.

İtalya’nın en iyi özel üniversitelerinden bir tanesi olan Humanitas Üniversitesi’nde okuyan öğrencilerimizle görüşmek, okul kampüsünü, dersliklerini birlikte dolaşmak ve onların okul ile ilgili olumlu düşüncelerini dinlemek Pisa Edu olarak bizleri çok memnun etmiştir.

Her bir öğrencimizin üniversitenin eğitimi, kampüsünün bulunduğu yeri, derslikleri, yemekhanesi, kütüphanesi ve uzman eğitim kadrosu hakkındaki güzel düşünceleri bu sene Humanitas Üniversitesi’nin Tıp sınavına girecek olan öğrencilerimiz için çok iyi bir referans olmuştur.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.