İtalya’da Üniversite Eğitimi almak Pisa Edu firması ile çok daha kolay…

Pisa eğitim danışmanlık firması olarak, Pazar günü İtalyan Lisesi Okul Aile birliğinin katkılarıyla Bahçeşehir Üniversitesi’nin Galata kampüsünde İtalyan lisesi velileri ile buluştuk. Sunumumuzda değerli velilerimize ve öğrencilerimize İtalya’da eğitim ve fırsatlar nelerdir, İtalya’da eğitim için yapılması gereken işlemler, biz neler yapıyoruz ve hem İtalya’da hem de Türkiye’de sunduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirmeler yaptık.

Türkiye’de İtalyan okulunun temsilcisi olan Özel İtalyan Lisesi I.M.I, genç İtalyan ve Türk öğrencilerin Avrupa ve dünya vatandaşı olmaları yönünde çalışmalar yapmaktadır. Okul, Türk ve İtalyan kültürlerinin ortak değerlerine saygılı bir şekilde eğitim ve öğretim faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda İstanbul’da özel okul statüsünde yer alan bir lise olarakta adlandırılmaktadır. 

Verimli geçtiğini düşündüğümüz bu etkinlikte sunumumuzun ardından soru-cevap şeklinde program akışı devam etmiştir. İtalyan Lisesi Okul Aile Birliği’nin düzenlemiş olduğu bu organizasyona davet edilmek Pisa Edu firması olarak bizi çok memnun etmiştir. Gelecek zamanlarda da Pisa Edu’nun veli ve öğrencilere sunumları devam edecektir.

Etkinliğimize katılan tüm İtalyan Lisesi velilerine ve de öğrencilerine çok ama çok teşekkür ediyoruz.

Sizlerde Avrupa’nın en saygın ve köklü üniversitelerine ev sahipliği yapan İtalya’da kaliteli bir eğitim almak ve mezuniyet sonrasında sahip olacağınız ”Mavi Diploma” sayesinde Avrupa’nın birçok yerinde çalışma hayatına başlamak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Pisa Edu firmasıyla iletişime geçerek uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.