2021-2022 Akademik Dönemi için Lisans Programlarında Erken Kayıt Burs Fırsatlarından Yararlanın!

İtalya’nın Kültür, Moda, Sanat ve Tasarım başkentleri olan Milano ve Roma’nın uluslararası kampüs atmosferinde eğitim almak ister misiniz?

1980 yılında İtalya’nın Milano şehrinde kurulan NABA-Nuova Accademia Di Belle Arti Milano, İtalya’nın en büyük özel sanat akademisidir. Kurulduğu yıldan itibaren sadece İtalyanca programları bünyesinde barındıran NABA Akademi; 2011 yılından itibaren İngilizce programlarıylada hizmet vermeye başlamıştır.

NABA’nın Lisans Programları için Erken Kayıt Bursu fırsatını kaçırmayın…

1 Şubat 2021’e kadar kaydolun ve Ekim 2021’den itibaren;

  • İletişim ve Grafik Tasarım, 
  • Tasarım,
  • Moda Tasarımı,
  • Medya Tasarımı,
  • Multimedya Sanatları,
  • Set Tasarımı ve
  • Görsel Sanatlar Alanlarındaki ”Bachelor of Arts” programlarından birinin öğrenim ücretlerinde % 10 indirim kazanın. . .

NABA, hem Milano hem de Roma NABA kampüsünde düzenlenen Lisans Programlarına Erken Kayıt Bursu ile Akademi’nin kabul koşullarını karşılayan ve 1 Şubat 2021’e kadar katılmaya erken karar veren uluslararası öğrencileri ödüllendirmekten gurur duyar. 

NABA Akademi Üniversitesinde (Nuova Accademia di Belle Arti) tüm programlar İngilizce ve İtalyanca olarak mevcuttur. Tüm NABA akademik programları, İtalyan Eğitim, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı (MIUR) tarafından tanınmaktadır. Ayrıca öğrencilerin İtalya ve yurtdışındaki akademilerde ve üniversitelerde çalışmalarına devam etmelerine olanak tanır.

 NOT:

* İndirim yalnızca uluslararası öğrenciler için geçerlidir.

** İndirim yalnızca yeni kayıtlar için geçerlidir. Daha önce kayıt yaptırıp 2021/22 Akademik Yılına ertelenen adaylar hariçtir.

Başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak için Pisa Edu eğitim firmasının uzman kadrosuyla iletişime geçmeniz yeterli…

Pisa Edu, NABA Üniversitesi’nin Türkiye Resmi Temsilci Ofisidir. Başvuru sürecinizde uzman danışmanlarımızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Pisa Edu ile çalışarak; üniversite ile yazışmalar, başvuru ve kabul işlemleri, eğitim vizesi, oturum izni çıkarma, İtalyan konsolosluğuna yapılacak başvuru dosyası bilgilendirmelerimizden ‘’Ücretsiz’’ olarak yararlanabileceksiniz…

O halde ne bekliyorsunuz?

Erken hareket edin, ilk olun: şimdi kaydolun, yaratıcı kariyerinize başlayın ve Naba Akademi Erken Kayıt İndirimini Kaçırmayın!

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.