Pisa Edu Ankara Ofisi Açıldı

Medeniyetler Şehri Ankara

Tarih boyunca onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış olan Türkiye’nin başkenti Ankara, bu sene Pisa Edu ailesine de ev sahipliği yapmaktadır. Daha önceden İstanbul’da, İzmir’de ve Milano’da ofisi bulunan Pisa Edu firmasının Anadolu’nun ortasında yer alan dünya semti bir şehir olan Ankara’da da artık ofisi vardır.

Ankara ofisimizinde açılmasıyla Pisa Edu ailesi daha da genişleyerek şehir dışındaki öğrencilerine artık birebir hizmet sunmakta. Bu sayede Ankara’da da veli ve öğrencileriyle yüz yüze görüşmeler yapma fırsatı bulan Pisa Edu ekibi, hem geniş öğrenci kitlelerine hitap etme fırsatı bulmuş hem de güvenilirliğini arttırmıştır.

Ofisimizin konumu Ankara’nın merkezine, tarihi ve kültürel alanlarına, gezi parklarına, metro istasyonlarına yakınlığı ile şimdiden İtalya’da eğitim almak isteyen birçok kişinin dikkatini çekmiştir.

Aynı zamanda Ankara ofisimiz yakın şehirlerdeki öğrencilerin de dikkatini çekmiş ve görüşme için randevu alımlarına başlamıştır. Pisa Edu Ankara ofisi sayesinde öğrenci ve velilerimiz hem ofisimizi ziyaret etme fırsatı bulmakta hemde Ankara’nın ören yerlerini, gezilip görülecek diğer alanlarını keşfetme şansıda yakalamıştır.

Pisa Edu Türkiye’nin en büyük ikinci şehri olan Ankara Ofisi ile Hizmetinizde

Ankara’daki ofisimizin adres bilgisi; Kızılırmak Mh. 1443 Cd. No: 9 A/3 Blok Kat: 6 Ofis Numarası: 177 YDA Center Çankaya/Ankara

Ankara’da bulunan öğrencilerimize daha yakından ve kaliteli bir hizmet vermek amacıyla Pisa Edu Ankara Ofisi ile Hizmetinizdeyiz. Pisa Edu Eğitim Firması olarak öğrencilerimizin kariyer basamaklarını sağlamlaştırmaya devam ediyoruz.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 312 543 54 53 ve +90 552 814 54 93 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.