Pisa Edu olarak Roma’dan başlayıp Milano’ya uzanan İtalya seyahatimiz son derece verimli geçti.

Oryantasyon süresince öğrencilerimizin eğitim gördüğü Üniversiteleri gezip görmek, biz danışanlar için mükemmel bir deneyim oldu. Üniversiteleri gezerken, öğrenci yurtlarını ve evlerini de görme şansımız oldu. Roma’nın tarihi yapılarından, Bologna’nın keyifli sokaklarından, Venedik’in büyüleyici manzaralarından, Milano’nun geniş ve kalabalık caddelerinden öğrencilerimiz kadar keyif aldık. Onların yaşadığı yerleri bizzat görüp deneyimlemek, bizler için çok heyecanlıydı.

Pisa Edu danışmanları olarak tüm şubelerimizle kaynaşma fırsatımız olduğu için ayrıca mutluluk duyduk. Öğrencilerimize İtalya’da eğitim sürecini daha detaylı aktarmak adına yaptığımız bu gezide, bir kez daha İtalya’da eğitimin doğru bir tercih olduğunu anlamış olduk.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.