Pisa Edu öğrencilerini ödüllendirmeye devam ediyor…

Avrupa’nın en saygın ve köklü üniversitelerine ev sahipliği yapan İtalya’da Tıp bölümüne giriş sınavı için yapılan IMAT sınavında başarılı olan Pisa Edu öğrencilerimize 3 yıldan beri sürpriz hediyeler vermeye devam ediyoruz.

Geçen senelerdeki IMAT sınavında başarılı olan öğrencilerimize söz verdiğimiz gibi hediyeleri verilmiştir. Bu sene de öğrencilerimizin sınavda iyi bir puan alarak İtalya’nın prestijli üniversitelerinden birinde Tıp eğitimi alabilmeleri için onları küçük hediyelerimizle teşvik etmekteyiz. Öğrencilerimiz arasında tatlı bir rekabet oluşması, akademik hayatta başarılı olabilmek için daha fazla çalışmalarına ve sorumluluk duygularının gelişmesine vesile olmaktadır.

Pisa Edu, her zaman öğrencilerinin yanında olan, onları sınav psikolojisine hazırlayan, her bir öğrencisinin içindeki gücü keşfedip ortaya çıkaran ve her daim motive eden bir danışmanlık şirketidir.

Danışmanlık yaptığımız öğrencilerimiz arasında bu sene yapılacak olan IMAT sınavında; 

1. olan öğrencimize iPhone 11 telefon 📱

2. olan öğrencimize İtalya’ya gidiş dönüş uçak bileti

3. olan öğrencimize Apple Airpods Kulaklık 🎧 hediye verilecektir.

Hediyeler 31.10.2020’de verilecektir.

Tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Pisa Edu farkıyla sizlerde İtalya’da kaliteli bir eğitim almak ve Tıp sınavında başarılı olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.