Pisa Edu İzmir Ofisi Açıldı

Ege’nin Gözdesi İzmir

Sakin yaşantısıyla dikkatleri çeken ve gözde bir şehir olan İzmir’de her bütçeye göre güzel ve doğal mekanlar bulabilirsiniz. İnsanların nefes alıp rahat vakit geçirebileceği büyük ve denizin hemen yanında olan parkları, tarihi ve halka açık şehir merkezi, tatil yapmak için yaz mevsimi beklemeden gidebileceğiniz bir iki saat uzaklıktaki koylar da Izmir’in size sunduğu olanaklardan sadece bir kaçıdır.

Ayrıca, Ege’nin gözdesi İzmir, görülmesi gereken fazla sayıda tarihi yapıya ve doğal güzelliklere de ev sahipliği yapmaktadır. Sıcakkanlı, anlayışlı, kibar ve yardımsever halkının yanı sıra bir sürü güzel ve sağlıklı yemekleriyle kendine has ve vazgeçilmez bir şehirdir İzmir.

İzmir, şehrin her yanına uzanan bir metro hattına sahip, akıcı ve deniz manzaralı trafiği sayesinde yolların gözünüzde büyüme olasılığını ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca çevre dostu bisiklet yolları bir yere giderken vakit kaybetmeden spor yapma imkanını da size sunmaktadır. Dünyaca tanınan fuarı ve yıl içinde gerçekleştirilen başka aktiviteleriyle İzmir, tam bir kültürün kenti diyebiliriz.

Konak meydanında bulunan yani şehrin merkezi olarak adlandırılan yerde İzmir’in sembollerinden Saat Kulesini görebilir, Tarihi Kemeraltı Çarşısında sevdikleriniz için hediyelik eşyalar alabilirsiniz. İzmir’e tepeden bakarak körfezin manzarasına doymak istiyorsanız uğramanız gereken en iyi adres ise Tarihi Asansör dür.

Pisa Edu firması olarak böyle güzel ve birçok imkanlarla dolu bir şehirde İzmir’in merkezine 8 km uzaklıkta olan Bornova’da yeni ofisimizi açmaktan gurur duyuyoruz. İzmir’in bir çok ilçesinden Bornova’ya otobüs seferleri mevcuttur. Ve ayrıca ofisimize metro ile ulaşım da oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Italya’da okumak isteyen öğrencilerimizi yeni ofisimize beklemekteyiz.

İzmir’deki ofisimizin adres bilgisi; Çınar mah, 5003/3 Sk No:3 Tokatlı plaza daire 109, 35090 Bornova/İzmir

Pisa Edu Izmir Ofisi ile Hizmetinizde

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 232 202 82 15 ve +90 532 154 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.