Bugün Pisa Edu İzmir ofis olarak Nuova Accademia di Belle Arti (NABA) Milano kampüsünü ziyaret ettik. NABA, moda tasarımı, fotoğrafçılık, grafik tasarımı, görsel iletişim ve diğer sanat disiplinlerinde geniş bir yelpazede eğitim programları sunan önemli bir sanat okuludur. Kampüs, öğrencilerin yaratıcılıklarını geliştirebilmeleri için gerekli olan her türlü atölye ve ekipmanla donatılmıştır. Öğrenciler, fikirlerini hayata geçirmek için ihtiyaç duydukları her şeye sahipler ve atölyeler sürekli olarak çalışmaya açık, bu da öğrencilerin projelerine istedikleri zaman erişebilmelerini sağlıyor.

Ayrıca, kampüsün konumu ve tasarımı, öğrenciler arasında birlik ve kaynaşmayı teşvik etmektedir. Uluslararası öğrenci sayısının fazlalığı, kültürel çeşitlilik ve farklı bakış açılarının bir araya gelmesini sağlayarak sıcak bir öğrenme ortamı yaratıyor. Bu özellikler, Nuova Accademia di Belle Arti’nin öğrencilere sadece eğitimlerini değil, aynı zamanda küresel perspektiflerini genişletme fırsatı sunduğunu göstermektedir.

Başta Eleonora Corsini olmak üzere, bize kampüsü detaylıca gezdiren, tanıtıp rehberlik eden ve nazik yardımlarını esirgemeyen Luca’ya içten teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

Siz de NABA’da kapsamlı ve profesyonel bir eğitim almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz! 🇮🇹

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.