Pisa Edu Kadıköy Ofisi Açıldı

İstanbul’un köklü ve mütevazı semti Kadıköy

Kadıköy özel bir yer. İlk insan yerleşimlerinin M.Ö 675 yılına dayandığı düşünülen Kadıköy, yüzyıllar boyunca insanların favori yerleşim yerlerinden biri oldu. İlk yerleşim yerleri Fikirtepe ve Halkedon (Moda Burnu ve Yoğurtçu Parkı arasındaki bölge) olan ilçe, Osmanlı döneminde çok uzunca bir süre Üsküdar’a bağlı kaldı. 

Kadıköy ofisimizin açılmasıyla birlikte Pisa Edu olarak büyümenin ve Asya yakasında ikamet eden öğrencilerimize bir adım daha yaklaşmanın gururunu yaşıyoruz. Yeni ofisimiz sayesinde İstanbul’un gözde ilçelerinden birinde kendimize yeni bir ev ve yeni ailelerle dostluklar kurmanın heyecanı içindeyiz.

Ofisimizin konumu gereği Asya yakasının en işlek ilçesinde ve gözde caddelerinden birinde, eski adıyla Bahariye; yeni adıyla General Asıl Gündüz Caddesi’ndeyiz. Bu sayede hem çevre illerde yaşayan hem de Asya yakasında bulunan ancak Avrupa yakasına uzakta olan öğrenci ve velilerimize birebir hizmet sunmaktayız. 

Pisa Edu, İstanbul’un Gözde İlçesi Kadıköy ’deki Ofisi ile Hizmetinizde!

Metro, vapur ve otobüsle kolayca ulaşabileceğiniz yeni ofisimizin adresi: Osmanağa Mahallesi General Asım Gündüz Caddesi Nevzemin Sokak No:2/20 Kat:5 Kadıköy / İstanbul

Çevre illerde ve Asya yakasında ikamet eden öğrencilerimize daha yakından ve kaliteli hizmet vermek için Pisa Edu Kadıköy ofisimizle hizmetinizdeyiz. Pisa Educazione Eğitim Danışmanlık olarak öğrencilerimizin kariyer basamaklarını sağlamlaştırmaya devam ediyoruz.

pisa edu kadıköy ulaşım

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.