Hem Türkiye’de Hem İtalya’da Hizmet Sunuyoruz

İtalyan eğitim sistemi ve bürokrasisine hakim ekibimiz sadece Türkiye’de değil İtalya’da da sizinle beraberdir. Öğrenciler ilk geldiklerinde bürokratik işlemler ve yerleşme sürecinde problem yaşamaması için İtalyanca bilen ve uzun yıllardır İtalya’da yaşayan sorumlu arkadaşlarımız destek sunmaktadır.

Pisa Edu, sadece İtalya’ya öğrenci gönderen bir acente olarak, İtalya eğitim prosedürüne hakimliğini her geçen yıl elde ettiği başarısıyla kanıtlamaktadır. Öğrenciler Pisa Edu ekibi ile birlikte üniversitelere başvuru, kayıt tamamlanması ve İtalyan konsolosluğu işlemlerine kadar tüm süreçlerini gönül rahatlığıyla yürütür.

Kabul sonrası süreçte ayrıca İtalya’da hizmet alabilen öğrenciler, İtalya’da bulunan ofisimizdeki profesyonel ekibimizden destek alarak, kendi taleplerine uygun konaklama seçenekleri oluşturabilirler. Bu seçenekler ev ,yurt veya paylaşımlı daire olabilir.

Öğrenciler İtalya’da gidecekleri şehirde ekip arkadaşlarımızla buluşup tüm resmi işlemlerini (oturum başvuru işlemleri, banka hesap açılması, ulaşım kartı alınması ve sağlık sigortası) eksiksiz ve doğru bir biçimde gerçekleştirirler.

Pisa Edu ile birlikte başvuru süreciniz ve eğitim hayatınız boyunca asla yalnız kalmazsınız.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.