Süleyman Tuncil’in öncülüğündeki Pisa Edu firması, sosyal sorumluluk anlayışını bir kez daha ortaya koyarak, Van Spor FK’ne 65.000₺ tutarında anlamlı bir bağışta bulundu. Bu güzel girişim, sporun güçlendirilmesi ve genç yeteneklere destek olma amacını taşıyor.

Van Spor FK’ü yapılan bu cömert bağış için duydukları minnettarlığı dile getirerek, “Van Spora’a vermiş olduğunuz desteklerden ötürü camiamız adına teşekkür ederiz.” dedi.

Pisa Edu’nun bağışı, sadece maddi destek sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda sporun toplum içindeki birleştirici gücünü vurguluyor. Bu güzel jest, genç sporcuların yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanırken, aynı zamanda şirketlerin sosyal sorumluluk alanındaki etkin rolünü de ön plana çıkarıyor. Pisa Edu’nun spor ve eğitim arasındaki bu köprüyü kurma çabası, geleceğe umutla bakmamıza vesile oluyor. Firmamız, sporun ve eğitimin genç nesiller için ne kadar kıymetli olduğuna inanarak, bu tür desteklerle topluma katkı sağlamaya devam edecektir.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.