Pisa Edu danışmanlık firması, Türkiye genelindeki 5 ofisiyle sadece İtalya üzerine danışmanlık hizmeti veren alanında en iyi eğitim danışmanlık firmasıdır. Her yıl olduğu gibi bu senede öğrencilerimizi İtalya’nın prestijli ve en iyi akademik kurumlardan olan üniversitelere yerleştirmeye devam ediyoruz.

İtalya’da İngilizce Tıp eğitimi veren özel üniversitelerden Roma Unicamillus Üniversitesinde İngilizce Tıp eğitimi almak için başvuru yapmış olduğumuz öğrencilerimizin kabulleri gelmeye devam etmektedir. Türkiye’nin farklı şehirlerinde lise eğitimlerini tamamlayacak olan Sainte Pulcherie Fransız Lisesi, Sainte Michel Fransız Lisesi, Tarsus Amerikan Koleji, Kings Brighton, Uğur Koleji ve Ankara Ted Kolejinden Roma Unicamillus Üniversitesinde İngilizce Tıp eğitimi almak için aday olan öğrencilerimiz, üniversitenin yapmış olduğu giriş sınavını kazanarak Unicamillus Üniversitesinde okumaya hak kazanmışlardır. Roma Saint Unicamillus Üniversitesinde İngilizce Tıp eğitimi kazanan öğrencilerimiz i tebrik ederek, başarılarının devamını diliyoruz.

İtalya’da Tıp Eğitimi Almak Pisa Edu Ekibiyle Artık Hayal Değil

Roma Saint Unicamillus Üniversitesi, İtalya Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tamamen onaylanmış ve bu nedenle diğer tüm tıp fakülteleriyle aynı derecede eğitim veren bir özel üniversitedir. Lisans ve yüksek lisans programlarının İngilizce olması hem Türk öğrenciler hem de diğer ülkelerden gelecek olan öğrenciler tarafından oldukça tercih edilmektedir.  Roma Saint Unicamillus Üniversitesinde İngilizce Tıp eğitimi kazanan öğrencilerimiz, Tıp eğitimleri boyunca kaliteli bir eğitim alacaklardır.

İtalya’ya Türkiye’den en çok öğrenci gönderen danışmanlık firması olarak, öğrencilerimizin almış oldukları kabuller ile gurur duymaktayız.

İtalya’da İngilizce Tıp eğitimi veren özel üniversitelere başvuru işlemleri tarafımızdan ÜCRETSİZ olarak yapılmaktadır. İtalya’da tıp eğitimi almak isteyen ve akademik kariyerine bir adım önde başlamayı düşünen tüm öğrencileri Pisa Edu ekibiyle birlikte aynı yolda yürümeye davet ediyoruz.

Haydi sizlerde daha fazla geç olmadan bizimle iletişime geçerek eğitim hayatınızda güzel bir sayfa açın…

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.