İçerikler

Pisa Eğitim Danışmanlık olarak her sene olduğu gibi bu sene de IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarındayız.

IEFT, dünyanın birçok yerinden yurtdışı eğitimi hakkında bilgi vermek için fuara katılan firmaları her sene yüzlerce öğrenci ile buluşturmak üzere Türkiye’de organizasyonu düzenlenen bir yurtdışı eğitim fuarıdır. IEFT fuarlarında, öğrenci adayları ve onların aileleri birebir yapılan görüşmeler sayesinde yurtdışı eğitimi hakkında detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilmektedir.

IEFT yurtdışı eğitim fuarı, farklı ülkelerden gelip üniversite ve kolejlerin tanıtımını yapan eğitim firmalarına ev sahiliği yapmaktadır. Bu fuar sayesinde gençler ve aileleri gelecekteki eğitim fırsatlarından anında haberdar olabilmektedir.

Her yıl 50 binden fazla kişinin ziyaret ettiği IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı ’na gelen ziyaretçiler, üniversite hazırlık, ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora, üniversite transfer, dil okulları, yaz okulları, sertifika-diploma programları, staj, lise eğitimi ve burslu yurtdışı eğitim konularında kurum temsilcilerinden bilgi alabilmekte ve ülkelerin eğitim ortamları, kabul şartları gibi  konularda merak ettikleri soruları yöneltebilmektedir.

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları bu sene aşağıdaki tarihlerde düzenlenecektir.

Tarihler

  • 20 Ekim 2024 – Pazar Ankara Sheraton Otel
  • 22 Ekim 2024 – Salı  İzmir Ege Palas Business Hotel
  • 22 Ekim 2024 – Perşembe  İstanbul Asya –  Hilton İstanbul Kozyatağı
  • 26-27 Ekim 2024 – Cumartesi&Pazar  İstanbul Avrupa –  Hilton İstanbul Bosphorus

Pisa Edu Yurtdışı Eğitim Firması olarak, İtalya’da üniversite eğitimi, dil okulları, yaz okulları, burs imkanları, üniversiteler hakkında bilgi, kabul şartları, IMAT sınavı nedir?, İtalya’da Tıp Eğitimi ve diğer bölümler hakkında bilgi ve daha birçok konuda siz kıymetli öğrencilerimize ve değerli velilerimize İtalya ile ilgili detaylı bilgilendirmeleri yapmak üzere fuar merkezlerinde olacağız.

Sizler de İtalya’da eğitim almayı düşünüyorsanız, fuardaki standlarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.