Padova Üniversitesi
2019/2020 akademik yılında İngilizce eğitim veren tıp fakültesinin eğitime başlayacağını müjdeledi. Padova Üniversitesi, İtalya’nın en eski devlet üniversitelerinden biri olarak Avrupa’nın en iyi 46, dünyanın 201. en iyi üniversitesidir.

Padova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İngilizce Tıp Bölümü Açıldı !

Padova Üniversitesi’nde İngilizce Tıp eğitimi verileceği haberinden sonra birçok öğrenci Padova Üniversitesinde eğitim almak için başvurularda bulundu. Psikoloji bölümünün İngilizce lisans programı başta olmak üzere, geçtiğimiz yıl bir çok öğrencimizi Padova Üniversitesi’ne yerleştirdik. Padova Üniversitesi, özellikle eğitim, hukuk, siyaset bilimi, sosyal bilimler ve sanat alanlarında öne çıkan bir üniversitedir.

Tıp ve Sağlık bölümlerinin eğitim kalitesi ve ekonomik bir şehir olması nedeniyle her yıl  Türk ve yabancı öğrenciler tarafından tercih edilen bir üniversite olmuştur. Gelişmiş klinikleri ve laboratuarları ile Padova Üniversitesi öğrencilerine akademik başarı seviyesi yüksek bir eğitim imkanı sunmaktadır. Padova Üniversitesi’nde İngilizce Tıp eğitimi şehrin küçük ve ekonomik açıdan makul olması, ulaşım sıkıntısının yaşanmaması ve kaliteli bir eğitim verilmesi nedeniyle öğrencilere cazip gelmektedir.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.