Bizler Pisa Edu olarak İtalya’da bulunan tüm özel ve devlet üniversiteleri için danışmanlık yapmaktayız. Hem İtalya’da hem de Türkiye’de hizmet veren tek danışmanlık şirketiyiz. Milano’da da ofisimiz bulunmaktadır.

2018-2019 eğitim yılında 100’den, 2019-2020 eğitim yılında 170’den ve 2020-2021 eğitim yılında da 250’den fazla öğrencimizin İtalya’nın seçkin üniversitelerine kaydını yaptık. İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi içinde 2018-2019 eğitim yılında 40 öğrencimizden 31’ini, 2019-2020 eğitim yılında da 78 öğrencimizden 52’sini ve 2020-2021 eğitim yılında da 136 öğrencimizden 103’ünü İtalya’daki devlet ve özel okullara yerleştirdik. Bu alanda en fazla öğrenci yerleştiren danışmanlık şirketiyiz. Bizden hizmet alan veli ve öğrencilerimizin yorumlarını okumak ve İtalya’da üniversite eğitimiyle ilgili güncel bilgilerden haberdar olmak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

IMAT Sınavı Hazırlık Sürecinde Pisa Edu’yu tercih ederek hem İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi’nin başladığı 2012 yılından bu yana yüzlerce öğrenciyi İtalya’da Tıp Fakültelerine yerleştiren bir danışmanlık firmasından hizmet alır, aynı zamanda alanında uzman eğitim kadrosu ile verilen IMAT Sınavı hazırlık kursları ve yapılan denemelerle İtalya’da tıp eğitimi alma hayalinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sektörde İtalya’daki Tıp Fakültelerine En Çok Öğrenci Gönderen Firmayız.

Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavı

İtalya’da İngilizce Tıp Eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavları düzenlemekteyiz. 

Yaklaşık 200 öğrencinin katılımı ile IMAT Sınavının kendisinden sonra Türkiye’de yapılan en büyük organizasyon olacaktır.

Öğrencilerimiz bu sınava katılarak seviyelerini ölçebilirler.

Öğrencilerimiz IMAT müfredatına hakim ve kendi alanlarında deneyimli hocalarımız tarafından hazırlanan güncel bir IMAT Sınavına girecekler.

Türkiye Geneli yapılacak bu sınavımıza liseden mezun, 12.sınıf ve 11. sınıf öğrencilerimiz ile IMAT Sınavına girmeyi düşünen herkes katılabilir.

Sınav İçeriği

60 soru ve 100 dakikadan olusan Sınav İçeriği ve Soru Dağılımı Cambridge ile İtalyan Milli Egitim Bakanlığı ile beraber düzenlenen IMAT Sınavı ile birebir aynı olacaktır.

Sınav Tarihi

IMAT sınavlarımıza istediğiniz zaman girebilirsiniz.

Sınav Kontenjanı

IMAT Sınav kontenjanımız toplam 200 kişidir.

Sınav Ücreti

IMAT Sınav ücretimiz ise toplam 750 TL‘ dir. Ödemeleri havale yoluyla yapabilirsiniz.

IMAT Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacaktır

Sınava katılan tüm öğrencilerimize sınav simülasyon puanı  e-mail ile yollanacaktır.

Türkiye Geneli IMAT Deneme Sınavına Nasıl Kayıt Olabilirsiniz?

1. Adım

Aşağıdaki linkten sınav başvuru formunu doldurun.

https://forms.gle/yC3ADsSrDBXHR4gy7

2. Adım 

Sınav ücretini aşağıdaki hesap numarasına yatırın.

HESAP BİLGİLERİ

ALICI ADI: PİSA TEST TEKNOLOJİ VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN: TR86 0006 2000 1520 0006 2903 18
BANKA ADI: GARANTİ BANKASI

NOT: Ödeme yaparken öğrenci ismini not olarak belirtebilirsiniz.

3. Adım

Ödemeniz ve başvuru formunuz bize ulaştığı zaman sizlere bilgilendirme maili yollayacağız.

IMAT Sınav Sonuçları Analizi

Sınava katılan öğrenciler için hazırlanacak olan tabloda, sınav sonuçlarının sınav konuları doğrultusunda analizi yapılmış hali, alınan puanla ve tıp eğitimi almak istediği üniversite için hedeflediği puanın karşılaştırılması bu tabloda görülebilecektir.

Öğrencilere raporu sunulacak olan tablo sayesinde doğru tercih yapmaları yönünde yol gösterilmiş olacaktır.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.