Pisa Edu ve Humanitas Üniversitesinin ortak çalışmasıyla düzenlenen İtalya’da Eğitim konulu sunum programımızın ilki Ankara TED Kolejinde gerçekleştirildi.

Ankara TED Koleji konferans salonunda gerçekleşen sunumda Pisa Edu Ankara ofis müdürü Naz Beyazoğlu İtalya Eğitim sistemi, başvuru koşulları ve sınavlar hakkında tüm bilgileri öğrencilere aktardı. Beyazoğlu, öğrencilerin akıllarındaki tüm sorularını yanıtlayarak İtalya’da eğitimin avantajlı yönlerine değindi. Ardından  Humanitas Üniversitesi temsilcileri sunuma online katılım yoluyla dahil oldu. Humanitas Üniversitesi’nin özellikle tıp ve sağlık bilimleri ile ilgilenen öğrenciler için prestijli bir tercih olacağına değinildi. Okulun başvuru koşulları ve eğiitm imkanları hakkında bilgi aktarımı sağlandı.

Dünya üniversiteleri arasında 2023 yılı Times Higher Education listesinde ilk 250 arasında yer almayı başarmış olan Humanitas Üniversitesi kendi bünyesinde nitelikli öğrencilerin yetişmesini oldukça önemsemektedir. Nitekim okul, Tıp alanında bilimsel gelişmeleri en yakından takip etmekte ve labarotuvar çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Pisa Edu 2012 yılından bu yana İtalya üniversitelerine yüzlerce öğrenci göndermektedir. Eğitime ve bilime verdiği önemle İtalya’nın seçkin okullarıyla çalışmalarını yürütmeye devam etmektedir.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.