Pisa Edu ve Humanitas Üniversitesi işbirliği çerçevesinde Humanitas Üniversitesi tanıtım sunumu bu kez de Bursa TED Kolejinde gerçekleştirildi.
Pisa Edu Bursa ofisinin öncülüğünde düzenlenen toplantı Bursa TED Koleji oditoryumunda yapıldı. Humanitas Üniversitesi uluslararası temsilcisi Elisa Comentale öğrencilere okulun tanıtım sunumunu gerçekleştirdi.

Comentale, Humanitas Üniversitesi bölümleri, bölümlerin başvuru koşulları, kabul sınavının konu başlıkları, okul ücreti ve konaklama hususu gibi pek çok konuda öğrencilere bilgi aktardı. Öğrenciler eğitim alırken uluslararası Erasmus+, Travel Grants ve USMLE preparation programlarından yararlanabilirler. Okul yapmış olduğu “Humat” sınavını baz alarak öğrencilere öğrenim bursu sağlamaktadır.

Humanitas Üniversitesi 2023 yılı Times Higher Education listesinde ilk 250 arasında yer almaktadır. Araştırmaya ve bilimsel gelişmelere önem veren bir misyonu vardır. Pisa Edu eğitime ve bilime verdiği önemle İtalya’nın seçkin okullarıyla çalışmaya devam etmektedir. Kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.