Milano Devlet Üniversitesi ‘nde Siyaset Bilimi ve Ekonomi bölümünde lisans eğitimini sürdüren Kaan’ın bizden yurt talebi olmuştu. Kısa sürede arkadaşlarımız araştırma yaparak yurda giriş işlemlerini tamamladılar. Pisa Edu ekibi olarak öğrencimize eğitim hayatında başarılar diliyoruz. Hem Türkiye’de hem de İtalya’da tüm yıl hizmet sunuyoruz. Bu özelliğimiz sayesinde Milano’daki ve Türkiye’deki ekip arkadaşlarımız aracılığıyla İtalya’da da hizmet sunan tek firmayız.

Pisa Edu olarak en temel farkımız öğrencilerimizin başvuru sürecinden İtalya’da eğitim hayatının sonuna kadar ihtiyaç duydukları her süreçte destek olmamızdır. Öğrencilerimiz İtalya’ya gittiğinde oradaki işlemlerini yaptırırken herhangi bir aksilik çıkmaması adına kendilerine İtalya’da tüm yıl hizmet sunuyoruz.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.