Almanca Dil Eğitimi

Almanya’da eğitim alacak öğrencilerin vize başvurularında konsolosluğa bir dil sertifika sunmaları gerekmektedir. Almanya’da dil eğitimi alacak öğrencilerin çalışma izni bulunmamaktadır ve tüm maliyetlerin en baştan hesaplanması gerekmektedir. Almanya, özellikle çok faz Türk’ün yaşadığı bir ülke olduğundan bir tanıdığın bulunduğu bir şehrin tercih edilmesi özellikle konaklama maliyetleri açısından çok faydalı olacaktır.

Almanya Dil Okullarımız

Almanya’da bulunan dil okullarımız; Berlin, Münih, Frankfurt ve Hamburg şehirlerindedir. Farkı şehirlerde eğitim almayı düşünen öğrencilerimize okul araştırması yaparak yardımcı olmaktayız. Almanya’da dil eğitimi alacak öğrenciler genellikle; Berlin, Münih ve Frankfurt şehirlerini tercik etmektedir.

Almanya’da Konaklama

Almanya’da dil eğitimi alacak öğrencilerimize okullarımız; aile yanı, yurt ve paylaşımlı apart daire konaklamaları seçenekleri sunmaktadır. Almanya’da dil eğitimi alan öğrencilerimiz genellikle paylaşımlı apart daire konaklama seçeneğini tercih etmektedir. Bu konaklama seçeneği öğrencilerimiz için hem ekonomik olması hem de daha sosyal olabildikleri için tercih edilmektedir.

Hemen başvuru formunu doldurun sizinle iletişime geçelim!


    [recaptcha]

    Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.