İngiltere’de İngilizce

İngiltere; İngilizcenin anavatanıdır ve eğitim kalitesi yüksek ülkelerdendir. İngiltere’de dil eğitimi programları maliyetli programlardır ama bununla birlikte belki de İngilizce dil eğitimi için en doğru seçeneklerdendir. İngiltere’de dil eğitimi alan öğrencilerin yasal çalışma izinleri bulunmamaktadır. Özellikle Londra şehri dil eğitimi için en çok tercih edilen şehir olsa da, güneyde Brighton ve Bournemouth nispeten daha iyi bir iklime sahip ve maliyetlerin biraz daha düşük olduğu seçeneklerdir.

İngiltere’de Yaşam Maliyetleri

İngiltere’de yaşam maliyetleri özellikle bir Türk öğrenci için her zaman biraz yüksektir. Bazı şehirler nispeten daha ekonomik yaşam koşulları sağlasa da bir öğrencinin aylık ortalama yaşam masrafı 500 Sterlin civarlarındandır.

İngiltere’de Konaklama

İngiltere dil okullarımız öğrencilerimize genellikle 4 farklı konaklama seçeneği sunmaktadır; aile yanı, yurt, paylaşımlı apart ve otel konaklaması. İngiltere’de konaklama seçenekleri öğrencimin tercih ettiği şehre göre şekillenmektedir diyebiliriz. Londra’da eğitim alacak bir öğrenci için paylaşımlı apart daha mantıklı olacakken, güney şehirlerinde önerimiz genellikle aile yanı konaklama şeklinde olmaktadır.
İngiltere dil eğitimi programları ve diğer tüm detaylarla ilgili ücretsiz ve detaylı bilgi almak için bize iletişim bilgileriniz iletmeniz yeterli. İngiltere’yi deneyimlemiş danışmanlarımız yapacağınız görüşmede tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Hemen başvuru formunu doldurun sizinle iletişime geçelim!


    [recaptcha]

    Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.