Amerika’da İngilizce

Amerika, İngilizce dil eğitimi açısından çok tercih edilen bir ülkedir, ayrıca herkesin de hayali olan bir ülke demek yanlış olmaz. Amerika’da birçok farklı kültürden insan yaşamakta ve özgürlükler ülkesi olarak anılmaktadır. Amerika’da dil eğitimi için en çok tercih edilen lokasyonlar; New York, Los Angeles, San Diego, Chicago ve San Francisco’dur. Amerika’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimizle mutlaka görüşüp, onların da istedikleri bir lokasyon varsa bir araştırma yaparak yardımcı olmaktayız.

Amerika’da dil eğitimi alacak öğrencilerin en çok dikkat etmesi gereken konu okul seçimidir. Amerika özellikle ücretleri çok düşük olan dil okullarını şüpheli bulmakta, bu da öğrencilerimize vize başvurularında zorluk çıkarmaktadır. Bu sebeple hem eğitim kalitesi uygun, tabii ki nispeten ekonomik ve öğrencimizin daha önce rahatlıkla vize aldıkları okulları öğrencilerimize önermekteyiz.

Amerika’da Konaklama

Amerika’da dil eğitimi alacak öğrenciler konaklamalarını vizelerinin netleşmesinden sonra ayarlamaktadır. Bu sebeple okuldan konaklama alma gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Öğrenciler belki de orada yaşayan bir tanıdıklarının bile yanında kalarak eğitim maliyetlerini daha da düşürebilmektedir. Okuldan konaklama istenmesi durumunda ise okullarımız öğrencilerimize; aile yanı, yurt, otel, hostel ve öğrenci evi seçenekleri şeklinde yardımcı olmaktadır.

Amerika’da Yaşam Maliyetleri

Amerika, İngilizce dil eğitimi için biraz maliyetli bir seçenektir. Bu maliyetleri en çok etkileyen konu ise konaklamadır. Amerika’da bir konaklaması olan öğrenciler Amerika’yı rahatlıkla tercih edebilirler. Amerika’da İngilizce dil eğitimi alacak bir öğrencinin aylık yaşam masrafı (lokasyona göre değişkenlik gösterebilir) ortalama 600- 1000 USD civarlarındadır.

Hemen başvuru formunu doldurun sizinle iletişime geçelim!


    [recaptcha]

    Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.