Kanada’da İngilizce Eğitimi

Kanada, dünyanın en iyi ikinci yaşam kalitesine sahip ülkesi ve ülkede kullanılan para biriminin Kanada Doları olması nedeniyle İngilizce dil eğitiminde en ekonomik seçeneklerden. Hem kaliteli bir eğitim alıp hem Kanada’nın tüm güzelliklerini görmeniz mümkün. Kanada’nın en çok öğrenci yönlendirdiğimiz şehrinin Toronto olmasıyla birlikte, Vancouver ikinci sırada. Kanada’nın birçok şehrinde dil okulumuz bulunurken öğrencimizin isteklerine göre de farklı seçenekler sunabilmekteyiz.

Kanada’da Yaşam Maliyetleri

Kanada’da dil eğitimi alan öğrencilerin çalışma izinleri bulunmamaktadır, bu sebeple maliyetleri daha Kanada’ya gitmeden hesaplamak durumundadır. Kanada’nın her şehri aynı zamanda bir öğrenci şehri de olduğundan öğrencilerin yaşam harcamaları çok yüksek değildir. Bir öğrenci ayda ortalama 500 CAD civarlarında bir kişisel harcama yapmaktadır.

Kanada Vize İşlemleri

Kanada’da İngilizce eğitimi alacak öğrencilerin belki de en çok zorlandıkları konu vize konusudur, Kanada vizesi özen isteyen ve bu konuda tecrübeli kişiler tarafından dikkatle düşünülmesi gereken bir konudur. Kanada’da dil eğitimi alacak öğrencilerimizle ilgilenen Kanada vize danışmanlarımız bulunmaktadır ve öğrencilerimizi her konuda doğru yönlendirmektedir.

Kanada Sertifika Programları

Kanada’da dil eğitimi programları dışında, sertifika programları konusunda da öğrencilerimize destek vermekteyiz. Kanada’nın Toronto şehrinde bulunan kariyer okulumuzda; işletme, turizm, veri analizi, siber güvenlik ve dijital pazarlama alanlarında öğrencilerimiz eğitim alabilmekte ve eğitim sonrası okulumuzun da desteğiyle Kanada’da bir gelecek planlayabilmektedir.

Kanada’da dil eğitimi ve diğer tüm programlarımızla ilgili ücretsiz ve detaylı bilgi almak için bize iletişim bilgileriniziz iletmeniz yeterli, konusunda uzman danışmanlarımız sizleri arayarak tüm konularda yardımcı olacaktır.

Hemen başvuru formunu doldurun sizinle iletişime geçelim!


    [recaptcha]

    Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.