İspanya’da İspanyolca Eğitimi

İspanya gerek kültürü gerekse sıcak insanlarıyla tüm dünyanın ilgisini çekmektedir. Özellikle turizm cenneti sayılabilecek bir ülke olması sebebiyle dünyanın birçok farklı ülkesinden insanın ziyaret ettiği bir ülkedir. İspanya’da dil eğitimi alırken yapılacak çok fazla sosyal aktivite ve şehir bulunmaktadır. İspanya’da İspanyolca öğrenirken aynı zaman çok güzel anılar biriktireceğinizi de unutmayın.
İspanya’da dil eğitimi alacak öğrencilerin haftada 20 saat yasal çalışma izinleri bulunmaktadır. İspanya’da İspanyolca eğitimi almak için konsolosluk tarafından bir dil sertifikası istenmemektedir ve vize İspanya’dan uzatılabilmektedir. İspanya dil okulumuzun Türkiye’den giden öğrenciler için vize alma oranı %100’dür. İspanya dil okulumuzun birçok farklı şehirde okulu bulunmakta ve öğrencilerimiz istedikleri herhangi bir seçeneği tercih edebilmektedir.
İspanya’da dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirler; Barcelona, Madrid, Malaga, Valencia ve Sevilla’dır. Özellikle Barcelona İspanya’da İspanyolca eğitimi alan öğrencilerimizin ilk tercihidir.

İspanya’da Konaklama

İspanya’da dil eğitimi alacak öğrencilerimize okulumuz; aile yanı, yurt ve öğrenci evi seçeneklerini sunmaktadır. İsterseniz İspanyol bir aileyle kalıp İspanya kültürünü yakında tanıyabilirsiniz, isterseniz de yurt ve öğrenci evi seçenekleriyle dünyanın birçok ülkesinden gelmiş kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz.

İspanya Vize İşlemleri

İspanya’da 90 güne kadar olan eğitimler için vize başvuruları aracı kurum üzerinden yapılmakta, 90 günden uzun eğitimler içinse direk konsolosluktan randevu alınmalıdır. Danışmanlarımız tüm vize sürecinizde sizlere destek vermekte ve sizleri doğru yönlendirmektedir.

İspanya’da dil eğitimi, konaklama, başvuru şartları ve diğer tüm detaylar için ücretsiz ve detaylı bilgi almak için bize iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterli, danışmanlarımız sizi arayarak tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Hemen başvuru formunu doldurun sizinle iletişime geçelim!


    [recaptcha]

    Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.