İrlanda Work and Study

İrlanda, İngilizce dil eğitimi konusunda günümüzde en çok talep gören ülkelerin başında geliyor, sebebi ise İrlanda’da dil eğitimi alacak öğrencilere yasal çalışma izninin verilmesi. İrlanda’da ismi “Work and Study” olarak geçen bu programa katılmak için 25 haftalık bir dil eğitimine katılmanız gerekiyor ve İrlanda bunun karşılığında öğrenciye 33 haftalık bir vize veriyor. Öğrenciler ilk 25 haftada hem eğitim alıp hem yarı zamanlı çalışma hakkına sahip olurken, son 8 haftada ise tam zamanlı çalışma hakkına sahip oluyorlar.
İrlanda’da dil eğitimi alan öğrencilerin en çok gittiği şehir Dublin şehridir. Dublin şehri İrlanda’nın başkenti ve en sosyal şehirlerinden, bu sebeple iş bulmak ve sosyal İngilizce pratiği yapmak için en iyi seçenek. Öğrencilerimize Dublin’de sunabileceğimiz hem ekonomik hem de akademik okul seçeneklerimiz bulunuyor, öğrencimizle görüşüp hangi okulun kendisi için iyi olacağına birlikte karar veriyoruz. İrlanda sıcak insanları ve tüm güzellikleriyle sizleri bekliyor.

İrlanda’da Konaklama/span>

İrlanda dil okullarımız öğrencilerimize farklı konaklama seçenekleri sunuyor, bunlar genellikle; aile yanı, yurt ve paylaşımlı apart daire konaklamaları şeklinde oluyor. Öğrencimize seçmiş olduğu okul üzerinden öncelikle kısa süreli bir konaklama almasını tavsiye ediyor, sonrası içinse daha ekonomik seçenekler için konaklama bulma konusunda yardımcı oluyoruz.

İrlanda’da Yaşam Maliyetleri/span>

İrlanda’da dil eğitimi alan öğrencilerimiz çalışma izinlerinin kendilerine sağladığı imkanlar sayesinde kazandıkları paralarla konaklama ve yaşam masraflarını rahatlıkla karşılayabilmektedir. Yarı zamanlı çalışma hakkı olan öğrenciler aylık ortalama 1000 Euro gibi bir kazanç elde etmekte ve bu kazançla konaklama ve yaşam masraflarını rahatlıkla karşılayabilmektedir.
İrlanda, İngilizce dil eğitimi için çok iyi bir seçenek ve şu ana kadar vizede hiç red almadığımız ülkelerden. İrlanda Work and Study programıyla ilgili ücretsiz ve detaylı bilgi almak için bize iletişim bilgileriniz iletmeniz yeterli, danışmanlarımız size ulaşarak konuyla ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Hemen başvuru formunu doldurun sizinle iletişime geçelim!


    [recaptcha]

    Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.