Malta Work and Study

Malta, İngilizce dil eğitimi için en ekonomik seçeneklerden. İtalya’nın güneyinde bulunan Malta, “Akdeniz’in İncisi” olarak bilinmektedir. Hem turizm hem de dil eğitimi konularında ismi çok bilinen Malta’da dil eğitimleri genellikle paket programlar şeklinde sunulmakta ve bu da öğrencilere daha ekonomik seçeneklerle eğitim alma şansı sunmaktadır. Malta ayrıca vize konusunda öğrencilere sorun çıkarmayan ülkelerdendir.

Malta’da Yasal Çalışma İzni

Malta’da dil eğitimi alan öğrencilere yarı zamanlı çalışma izni verilmektedir. Öğrenciler eğitimlerinin ilk 12 haftalık kısımlarından sonra yasal olarak çalışabilmekte ve bu sayede sosyalleşerek İngilizce pratik yapma şansı da yakalamaktadır.

Malta’da Yaşam Maliyetleri

Malta, özellikle bir öğrenci için son derece ekonomik sayılabilecek bir ülkedir. Malta’da dil eğitimi alan öğrencilerin aylık ortalama yaşam maliyetleri 350 – 400 Euro civarlarındadır.

Malta’da Konaklama

Malta dil okullarımız öğrencilerimize konaklama olarak genellikle üç farklı seçenek sunmaktadır; paylaşımlı apart daire, yurt ve aile yanı konaklama. Bu seçeneklerden en ekonomiği paylaşımı apart daire seçeneğidir, bu konaklama seçeneğinde genellikle farklı ülkelerden gelmiş öğrencilerle aynı odayı paylaşırsınız ve bu da size konaklamanızda da İngilizce pratiği yapma imkanı sağlar.

Malta’da dil eğitimi almanın diğer bir avantajı ise, turizm cenneti olmasıdır. Dünyanın birçok farklı ülkesinden turist çeken ülke, öğrencilerin aynı zamanda gelen turistlerle iletişime girip İngilizce pratik yapmalarını sağlamasıdır. Ayrıca Malta, Avrupa Birliği ülkesi olması sebebiyle öğrencilerin özellikle hafta sonlarında farklı Avrupa Birliği ülkelerine de geçiş yapmalarını ve farklı ülkeleri görmeleri imkanını da sağlıyor.

Malta’da dil eğitimi almayı düşünüyorsanız danışmanlarımız sizlere bilgi vermek için sizi arayabilir ve tüm detayları sizlerle paylaşabilir. Ücretsiz ve dataylı bilgi almak için bize iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterli.

Hemen başvuru formunu doldurun sizinle iletişime geçelim!


    [recaptcha]

    Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.