Giriş sınavı ile kabul veren bölümlere daha iyi hazırlanmak için ofisimizi ziyaret ederek deneme sınavlarına katılın ve seviyenizi ölçün. Sınavları İngilizce veya İtalyanca dil seçeneklerinden birinde olabilirsiniz.

Deneme sınavı olabileceğiniz bazı bölümler;

Ücret: KDV dahil 150 TL

Deneme sınavlarımız bizden danışmanlık alan öğrencilerimiz için ücretsizdir. Deneme sınavı kontenjanlarımız sınırlıdır. Deneme sınavı sonucunuza göre siz değerli öğrencilerimizle birlikte bir çalışma programı oluşturuyoruz. Birebir veya grup derslerimizle sizi İtalyan Üniversiteleri Giriş Sınavları ‘na hazırlıyoruz. Bunun için sadece ofisimizi ziyaret ederek deneme sınavlarına katılın yeterlidir.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.