Milano Üniversitesi Politics and Economics lisans programının 18 kişilik kontenjanından 5 öğrenci Türkiye’den ve bu öğrencilerin tamamının başvuru işlemleri Pisa Educazione Milano ofisi tarafından gerçekleştirilmiştir.

İtalya’da bulunan ofisimizle koordineli olarak çalışarak başvuru sürecinin olumlu sonuçlandırılması için tüm işlemlerin bizzat takibini yapıyoruz. Önümüzdeki süreçte öğrencilerimizin Türkiye’deki konsolosluk süreci tarafımızca takip edilecektir. Bunun yanında İtalya’ya ulaştıklarında karşılanması, konaklamalar, burs başvuruları, kayıt işlemleri, oturum başvurularının yapılması ve diğer tüm bürokratik işlemler…

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.