IMAT sınavı (International Medical Admission Test) İtalya’da Tıp ve Diş Hekimliği eğitimi almak isteyen öğrencilerin girmesi gereken bir sınavdır. İtalya Eğitim, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı IMUR (The Italian Ministry of Education, University, and Research) ve Cambridge Assessment’s Admissions Testing Service tarafından  geliştirilmiştir.

İtalya’da Tıp Fakültesi, Diş hekimliği gibi bölümlere öğrenci kabulü IMAT Sınavı ile yapılmaktadır.

İtalya’da Tıp Fakültesi, Diş hekimliği gibi bölümlere giriş sınavı ile kabul veren programlara daha iyi hazırlanmak için özel olarak hazırladığımız İtalya’da Tıp Fakültesi (IMAT) Deneme Sınavlarımıza  katılarak seviyenizi ölçebilirsiniz.

İtalya’da Tıp Fakültesi Deneme Sınavlarını İngilizce veye İtalyanca dil seçeneklerinden birinde olabilirsiniz.

İtalya’da Tıp Fakültesi IMAT Deneme Sınavlarımız bizden danışmanlık alan öğrencilerimiz için ücretsizdir. 

İtalya’da Tıp Fakültesi IMAT Deneme Sınavı kontenjanlarımız sınırlıdır.

Ücret: KDV dahil 150 TL

Sınav Yeri: 19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cd. No:158 Polat Pasajı 1.Kat İç Kapı No:83  Şişli/İstanbul

Pisa Edu Farkıyla IMAT Sınavına Hazırlık

İtalya’da Tıp Fakültesi IMAT Deneme Sınavı sonucunuza göre siz değerli öğrencilerimizle birlikte bir çalışma programı oluşturuyoruz. Birebir veya grup derslerimizle sizi İtalyan Üniversiteleri Giriş Sınavları ‘na hazırlıyoruz.

İtalya’da Tıp Fakültesi (IMAT) Deneme Sınavı ‘ndan sonra öğrencimiz dilerse, kurumumuzun düzenlediği, İtalya’da Tıp Fakültesi (IMAT) Sınavına yönelik özel ya da grup derslerine katılabilir.

İtalya’da Tıp Fakültesi (IMAT) Sınavı na hazırlanan her öğrencimize danışmanlık hizmeti kapsamında hazırlık kitaplarını ve 30’a yakin denemeyi ücretsiz olarak vermekteyiz.

Hem kış hem  yaz dönemlerinde Türkiye’de de IMAT Sınavına Hazırlık Kursları düzenliyoruz.

IMAT Hazırlık Kursu hakkında detaylı bilgi almak için  +90 212 544 24 15 ve +90 532 544 24 15 numaralardan bizi arayabilirsiniz.

İletişime Geç

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 532 544 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.