İçerikler

Politecnico di Milano Üniversitesi, mühendis, mimar ve endüstriyel tasarımcı yetiştiren bilim ve teknolojik odaklı bir üniversitedir. Üniversite deneysel araştırma ve teknoloji ışığında, üretken dünya ile verimli bir ilişki geliştirme ve kendi öğretim ve araştırma kalitesini arttırma üzerine odaklanmıştır. Buradaki araştırmalar her zaman didaktik bağlantılıdır ve uluslararası düzeyde yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek için iş dünyası ile işbirliği içersindedir.

Politecnico di Milano İtalya’nın en iyi teknik okuludur. Uluslararası öğrenciler için birçok İngilizce bölüm seçeneği mevcuttur. Sizlerde Politecnico di Milano Üniversitesi’nde Master İmkanı ve Lisans fırsatı yakalamak istiyorsanız Pisa Edu uzman kadrosuyla iletişime geçebilirsiniz.

Araştırma faaliyetleri endüstriyel sistemlerle işbirliği oluşturarak modern iş dünyası ile paralel bir yol izlemektedir. Öğrenciler için iş dünyasını bilip ona yönelik kendini geliştirmek hayati bir gerekliliktir. Fondazione Politecnico ve Politecnico sahip olduğu konsoryumlar vasıtasıyla endüstriyel dünya ve üniversite arasında işbirliği yaparak sizin gelişmenize katkı sağlar.

Milano Şehri,

Politecnico di Milano Üniversitesi’nin bulunduğu şehir Milano, İtalya’nın hem ekonomik hem de en büyük şehirlerinden biridir. Milano, her yıl ayrı bir canlılıkta olan bir şehir ve bünyesinde barındırdığı üniversiteleriyle ve buradaki eğitimleriyle İtalya’nın en gözde şehirleri arasındadır. Politecnico di Milano Üniversitesi’nde Master İmkanı  ve Lisans eğitimi fırsatı yakalayan öğrenciler, mezun olduklarında diğer öğrencilere nazaran akademik geçmişleri daha iyi bir seviyede olacaktır.

Politecnico di Milano en kaliteli Avrupa üniversiteleri ile işbirliği yaparak çeşitli araştırma ve eğitim projelerinde yer almaktadır. Politecnico di Milano’nun bilimsel katkısı artık İtalya sınırlarını aşmıştır. Bugün globalleşme süreciyle beraber Politecnico di Milano Avrupanın önde gelen teknik üniversitelerinin arasına katılarak tamamen İngilizce program sunmaktadır.

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalya’da bulunan devlet ve özel üniversitelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır. İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 542 123 24 15 numaralarıdan bizi arayabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.