Ana sayfa Yüksek Lisans Politecnico di Milano Üniversitesi’nde Master İmkanı

Politecnico di Milano Üniversitesi’nde Master İmkanı

1854
1

politecnico-di-milanoPolitecnico di Milano Üniversitesi, mühendis,mimar ve endüstriyel tasarımcı yetiştiren bilim ve teknolojik odaklı bir üniversitedir.Üniversite deneysel araştırma ve teknoloji ışığında, üretken dünya ile verimli bir ilişki geliştirme ve kendi öğretim ve araştırma kalitesini arttırma üzerine odaklanmıştır.Buradaki araştırmalar her zaman didaktik bağlantılıdır ve uluslararası düzeyde yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek için iş dünyası ile işbirliği içersindedir.

Politecnico di Milano İtalya’nın en iyi teknik okuludur. Uluslararası öğrenciler için birçok İngilizce bölüm seçeneği mevcuttur.

Araştırma faaliyetleri endüstriyel sistemlerle işbirliği oluşturarak modern iş dünyası ile paralel bir yol izlemektedir.Öğrenciler için iş dünyasını bilip ona yönelik kendini geliştirmek hayati bir gerekliliktir. Fondazione Politecnico ve Politecnico sahip olduğu konsoryumlar vasıtasıyla endüstriyel dünya ve üniversite arasında işbirliği yaparak sizin gelişmenize katkı sağlar.

Politecnico di Milano en kaliteli Avrupa üniversiteleri ile işbirliği yaparak çeşitli araştırma ve eğitim projelerinde yer almaktadır. Politecnico di Milano’nun bilimsel katkısı artık İtalya sınırlarını aşmıştır.Bugün globalleşme süreciyle beraber Politecnico di Milano Avrupanın önde gelen teknik üniversitelerinin arasına katılarak tamamen İngilizce program sunmaktadır.

 

Pisa Eğitim Danışmanlık İtalyada bulunan devlet ve özel üniveristelerle birlikte çalışmakta ve öğrencilerin bu üniversitelere kayıtlarını yapmaktadır.İtalyan üniversiteleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru, kayıt işlemleri, vize ve oturma izni ve konaklama hizmetlerini öğrenmek için +90 212 544 24 15 ve +90 532 544 24 15 numaralardan bizi arayabilir, Online Randevu Formunu doldurabilir veya info@pisaedu.com ‘a mail atabilirsiniz.

 

 

1 YORUM

  1. Politecnico di Milano Üniversitesi’nde civil engineering üzerine master yapma hakkında bilgi alabilmem mümkün mü acaba? şartları ve finansal gereklilikleri hakkında. çok teşekkür ederim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here